close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Z mého pera...

Fan Fiction: SOMETIMES…NOTHING MATTER

12. srpna 2010 v 15:42 | Kvicka
Title: SOMETIMES…NOTHING MATTER
Author: [info]kvicka
Parings: AoixKai
Fandom: the GazettE
Genre: romance, fluff, (maybe you can find some attempts of humor..xD)
Chapters: oneshot
Rating: G
Warnings: none? eto...just... my English isn't good ... so mistekes... >.<
Disclaimer: This is only fiction. And I don't own any members of the GazettE…unfortunately >.< ...though I wish them for every Christmas and birthday for two and half years already T_____T
Summary: Aoi acts like a naughty little child and Kai looks like he is annoying of it.
Comment: All started when we were on our family-summer-holiday this year. We spent night in one camp "Ostaš". And once pretty night…I didn't want to sleep and so…I used a swing, which was there. It's normal in my case… I'm sometimes still like little stupid child xD …so… xD and then my inspiration came, as I was swinging and watching the stars-full sky. At the time this story was born…if you like ground for this story was born. Lot of thinks, some change and especially end I though up not until three months later….
but you had to wait much more until my I kick my lazy-busy ass and write it in computer. (o_O it all takes me almost year...my tempi is terrible..xD)

It's little paradox. I wrote it almost all straight in English. But then I translated it back to my language and delivered it as school-essay to my teacher of Czech language...xD I think that she had to have little shock at least... xD (I skipped only passages with jokes on Uruha's alcoholism and I admit somewhere I used different formulations...but in fact that was same as this one) and I'm still wondering how it happened that she didn't return it to me with Deficient xD

o_O oh so long comment..xD I hope somebody will read it at all..xDD
___________

Moje třetí dokončená anglická FanFiction...a pozor tentokrát má svůj český ekvivalent

Fan Fiction: NĚKDY NA NIČEM NEZÁLEŽÍ

12. srpna 2010 v 15:37 | Kvicka

Uvedla bych to asi takhle... Před vámi teď leží poupravená česká verze této povídky

A řekla bych k tomu tolik....že jednou měla tady Kvicka zase svou "provokativní náladu"a odmítala psát domácí slohovku...rekspektive jí odmítala vymýšlet...tak vzala svou rozepsanou anglickou povídku (rozepsanou asi přes půl roku)...a udělal z ní slohovou práci..... eto..teda vyškrtla jsem tam narážky na Uruhův alkoholismus... jinak je to celkem schodné s anglickou verzí.... shodné i s faktem, že je to shnounen ai....a ano...to jsem opravdu odevzdala... ke všemu na konci se dá vidět zmínka o yaoi..xD( Přiznám se, že ve chvíli, kdy to bylo odevzdané a já o tom tak přemýšlela... přešla jsem do fáze, kdy jsem si nadávala do blbů a ptala jsem se sama sebe, jak jsem něco takového mohla vůbec odevzdat..xD přála jsem si abych se mohla propadnout do země..... xD)


uf
Moje učitelka mi to na štěstí na hlavu nehodila a celé to ohodnotila jen stručným slovem "zajímavé", které mi pod to napsala xD
Abych vám to ještě trošku osvětlila, tak zadání slohové práce bylo...pokračování zadaného textu..zadaný text je vyznačen kurzívou, aby jsem ho jasně oddělila.

Tak ještě klasickou shrnovací tabulku ať zhruba tušíte do čeho jdete ^.^

Název: Někdy na ničem nezáleží
Autor: Kvicka (má maličkost)
Fandom: the GazettE
Pairing: Aoi x Kai
Žánr: Romance, fluff
Rating: G
Chapters: jednorázovka
Varování: snad žádné...jen možná...trochu shounen ai
Disclaimer: Toto je jen smyšlený příběh...a já bohužel nevlastním žádné osoby z této FanFiction.... (i když si je každý rok přeju k vánocům xD)

Fan Fiction: KEEP A PROMISE...

11. srpna 2010 v 23:36 | Kvicka
Title: Keep a promise...
Author:[info]kvicka  
Parings: Ruki x Reita, ?Uruha x Reita? 
Fandom: the GazettE 
Disclaimer: This is only fiction. And I don't STILL own any members of the GazettE…unfortunately x_x
Chapters: oneshot 
Rating: PG +15
Warnings: male x male relationship, vulgarity, character die
Comment: Hey, at first sorry for mistakes. English isn't my home-language and strong side xD.
Secondly...'m back here with my next fanfiction...and it isn't next Aoi x Kai as I planned xD...to be honest it suprised me too. I heve never thought before that I could write something else than Aoi x Kai eventually Kaoru x Toshiya (it's true that I wrote one really short in my language Die x Shinya but it doesn't count xD). In this time I work on two FF Aoi x Kai...the one is quite ready ...so I might say a name ^.~ it might be...ok..xD it will beite surely "Sometimes nothing matter".

But back to this one...in fact I wrote it just two months ago in one moment of my hard depression. It take only little while and it was complet. But I was and still I'm too lazy..xD and too busy...so now I finally wrote it in computer and it's supposed to be ready for reader...xD

And I'm sorry for way this FF goes. Please don't kill me for it >.<
Enjoy it if it's possible...
____________________________


Druhá z mých anglických.... (česká verze neexistuje)

V hlavní roli: rybička

1. února 2009 v 18:54 | Kvicka
Takže "tohle" - tenhle příbeh - vznikl dnes, jako sabotáž úkolu na češtinu.
Jde o to, že už toho mám plný zuby. Nejen že má naše učitelka pocit, že přijdeme domu, máme strašně moc času a příšerně se nudíme, a proto aby jsme náhodou neměli absťák po učení musíme dostávat spoustu úkolů. Třeba na ty dlouhý večery pololetních prázdnin (no tohle bylo původně řečený na Vánoční prázdniny, já to jen trochu převedla...protože podle ní to stejně paltí pořád...a možná teď vypadám jako nenávystivej člověk...ale ono to takhle prostě je...ještě k tomu mi přijde, že je v hodině spíš jen pro estetickej dojem..jelikož stejně dostaneme papír a "najděte si to v učebnici, v čítance, nebo na internetu" a vůbec...my by jsme z češtiny klidně mohli udělat domácí studium...ale dost už o tohle tu nejde).
K tomu co sem chtěla. Neustále dostáváme úkoli něco napsat. Já nevím. Ale já prostě nemám tolik nápadů, abych pořád něco vymejšlela. A tentokrát mě nenapadlo nic než parodie. Takže má smůlu. Já to prostě sabotuju.

TOHLE BYLO ZADÁNÍ
Do nemocnice, kde se právě čirou náhodou léčí jeden básník, přivezou za ohromné bouřky těžce zraněného muže, který se právě zřítil letadlem. Pilot letadla je mrtev, pasažér v takovém stavu, že je nemožné poznat jeho identitu, neboť je v těžkém kómatu a v podstatě odsouzen k pomalé anonymní smrti. Případ záhadného neznámého přirozeně zaujme jak pacienty, tak lékaře, kteří si kladou otázky, jež není lehké zodpovědět. Proč proboha letěl v takové bouři? Za čím se tak zoufale hnal, že jej neodradilo počasí, v němž by žádný normální člověk nevyšel ven, natož vzlétl do vzduchu? A samozřejmě je zde ještě jedna základní otázka - kdo to vůbec je? Tato událost rozruší obzvláště 3 lidi - básníka jeptišku a jasnovidce. Všichni tři postupně předkládají ošetřujícímu lékaři své verze příběhu toho případu X, jak mu říkají.

Vytvořte vlastí verzi příběhu "případu X".


A pokud máte náladu přečíst si co z toho vylezlo...tak celý článek.. ;)
ale je to blbost..takže bych sem zase měla dát upozronnění..co?..xD'

!!ČTĚTE (READ ME)!!
! POZOR. CHYSTÁTE SE ČÍST NAPROSTO ÚCHYLNOU, UJETOU, PRAŠTĚNOU (A PODOBNĚ) PARODII NA COSI. TÍMTO PŘEBÍRÁTE VEŠKEROU ZODPOVĚDNOST NAD SVOU PSYCHCKOU ÚJMOU A NEMÁTE TEDA PRÁVO AUTORA ŽALOVAT XD

© Kvicka
_________________________________________________________________________
Stránku ihned vypněte při vyskytnutí zdravotních či jiných problémů (v průběhu návštěvy) xDD


Maliny aneb pokus o povídku na Lovex :D

29. září 2008 v 21:57 | Kvicka
No takže asi takhle...tahle "povídka" původně vznikla do této soutěže http://lovex.blog.cz/0801/soutez xD

!!ČTĚTE (READ ME)!!

! POZOR. CHYSTÁTE SE ČÍST NAPROSTO ÚCHYLNOU, UJETOU, NENORMÁLNÍ, BLBOU, PRAŠTĚNOU (A PODOBNĚ) PARODII NA COSI! TÍMTO PŘEBÍRÁTE VEŠKEROU ZODPOVĚDNOST NAD SVOU PSYCHCKOU ÚJMOU A NEMÁTE TEDA PRÁVO AUTORA (to jest mě) ŽALOVAT.
Povídka (vzhledem k podmínkám soutěže) obsahuje:
- pokus o sebevraždu - sebepoškozování - drogy / zneužívání léků - násilí - zločiny - homosexualita
xD takže pokud vás to ještě nepřešlo, může te si to teď přečíst xD

Romeo a Julie mýma očima

20. května 2007 v 21:13 | Kvicka
Romeo a Julie as. čtenářský deník...můžete použít... :D
no ale jen pokud máte pocit... že to vaše učitelka překousne...
Protože já, jak to vypadá, neumím psát bez ironie a mých
typických poznámek. Ale moje učitelka to naštěstí vzala... ;)

 
 

Reklama