close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Visual kei - my closet

My new assassin bracelet

2. srpna 2015 v 23:17 | Kvicka
Mám nový Assassin náramek *.*
Pro ty co vůbec netuší, tak se jedná o Assassin's creed (hra od Ubisoft).
Sehnané na Advíku u stánku Gamlery.cz


A taky mám plechovku s Natashou xD což se sem do fashion postu vůbec nehodí..ale whatever..xD
(a tu mám z Tesco Express)

Accessories update

3. května 2015 v 16:05 | Kvicka
Bohužel věci, teď vůbec nejdou podle mého plánu. K mému běžnému nestíhání a škole se přidaly problémy s mým novým počítačem, které musel odjet na reklamační dovolenou, a přesun souborů z počítače na počítač mi ve věcech dělá jetě větší bordel >.<

Nicméně jsem teda alespoň dopsala jakou si první část closet updatu (kteoru už mám slušně dlouho rozepsanou)- Ta je čistě zaměřená na doplňky. No a protože poslední update na doplňky byl pomalu před rokem, tak je tam slušně novinek..xD (...a některé věci tam ani nejsou, protože jsem je za tu dobu stačila už i úspěšně ztratit -či rozbít..xD)

Ke všem věcem jsem se nažila dát odkaz, kde jsem je sehnala nebo kde sehnat jdou. (Bohužel často jsou teď už mnohem dražší a to jednak kvůli kurzu a taky protože je mám většinou z aukcí.)

Začneme řetízky:
Křídla a křížek - Mango (dárek od Kiry ^.^), Křídla s pentagramem - ebay, Stříbrtné hodinky - ebay, Druhé hodinky - ebay, Řetízek s křížem - GATE, Křídla s řetízky - SIX, Řetízek (..který vypadá jak řetěz ke kolu *.*) - dárek od Anasis; Trojřetízek s kříži - ebay, Awesome Dir En Grey přívěšky - MusicBox ;)

Newbie in my closet... my new awesome jacket *.*

13. června 2014 v 17:38 | Kvicka
CZ/ENG post
Můj nový naprosto úžasný PUNKRAVE kabát je konečně doma *.* /My new PUNKRAVE jacket/coat is finally home *.*

(Pokud si vzpomínáte, před nějakou dobou jsem tu řešila dilema, který kousek oblečení si vybrat. Nakonec než jsem se rozhodla jednoho z hlavních favoritů mi vyprodali v mé velikosti, takže bylo jasno. Volba padla na tenhle úžasný dokonalý kabát *.* )
(Teď ještě aby se sklidnilo počasí a já ho třeba mohla někam vzít a neuvařit se..xD ale to si asi budu muset chvíli počkat) / Well...now I have to wait until the weather will go normal again...so I could wear it and not boil in it..xD I guess I will have to wait for some time.


A tady je hned první fotka s ním ^.^ Jsem naprosto zamilovaná ...a ten límec je fakt luxusní *.* /
First photo with it ^.^ I'm totally in love..and the collar is so awesome *.*
( Aneb ultimate PUNKRAVE outfit....protože kalhoty jsou stejné značky.) / My ultimate PUNKRAVE outfit...cause these pants are from the same brand.

Newbie in my closet... big update

22. května 2014 v 21:58 | Kvicka
CZ/ENG post
Tadá. Je tu velký update o mém šatníku. Vlastně od konce minulého roku žádný nebyl (ke všemu mám poslední dobou trochu záchvaty shopaholismu..xD), takže si dovedete představit, že se mi za tu dobu rozrostl o dost kousků (a to budu ještě zvlášť dělat shopping update z návštěvy secondhandu.)
A nějaké kousky jsem si hned naprosto zamilovala *.*
/
I'm here with big update of my closet. I hadn't posted any since the end of the last year (plus recently I got few shopaholistic attacks...xD), so you can imagine that it grew bigger quite a lot. (Plus I also plan to write separete article about pieces form my second-hand hunt.) And some pieces became my love at first sight.Takže čím začít. Asi hezky od země./Well.... what to start with. Let's start from ground..xD

Newbie in my closet... (sweater)

11. února 2014 v 16:49 | Kvicka
Tak nakonec mi ...před pár týdny...došel i ten svetr, s kterým už jsem se rozloučila...
čekla jsem na něj 3 měsíce x_X vážně zbožňuju poštu.............
____________________________________________________________
Well.. I didn't expected it...but after 3 months my sweater arrived...I already give up on it..
so it was quite huge surprise.Značka/Brand - Zanzea

Newbie in my closet... (sweaters)

12. prosince 2013 v 17:57 | Kvicka
Slíbený článek o všech svetrech, co se mi v poslední době přihodily v šatníku. Jsou nakonec celkem čtyři (i když nějak tak pořád tajně doufám, že ten svetr z ebay, co jsem si před měsícem a půl koupila, se někde vynoří a dojde...ale je mi jasné, že pravděpodobnost je velmi velmi malá).
________________________
Promised post about my four sweaters (including sweatshirt and cardigan) which appeared in my closet recently. (I still somehow hope that I'll receive the sweater from ebay which I bought more then month and half ago...but I know that my chances are really very low.)Prvním je tenhle svetr, který hned po nákupu prošel malou modifikací a dostal na dolní lem pár ostnů./ First is this one, which, straight after I bought it, got little modification few spikes on bottom rim.
Black-red striped jumper - H&M

Newbie in my closet... (jacket and boots)

5. října 2013 v 18:13 | Kvicka
Mám ještě jedny nové boty. Došli včera....moje staré dvacetidírkové steelky se rozpadly..a jsou na pokraji steelkového nebe...takže to chce náhradu..venku je kosa..takže není problém nosit dvoje ponožky a začít hezky vyšlapávat...xD pohodlí si holt musím nejdřív vykoupit krví..xD
A taky jak jsem psala ...mám nový kabátek/bundu/svršek..xD ...je úžasná.....naprosto ji miluju....hlavně to jak je ve předu delší... *.* awww *.* to je moje úchylka... xD kůže...takže pomineme radši kolik stála >_< (nemám ráda zákeřného našeptávače Erizu)
______________________
I have one more new boots. They arrived yesterday... my old one 20holes steelboots decayed somehow...and they are... really-soon-to-go-to-steelboots-heaven..xD So I really needed new one. I because it's cold outside, it's great opportunity for two sets of socks and process of making my new boots comfortable for next few months..xD I will have to pay with my blood I know xD
As I wrote before I also have new jacket..it's so fucking awesome...and I fucking love it *.*...can you see how it's amazing longer in front??? *.* I love it...I'm obsessed with such things *.* it's leather...Well let's forget how much it cost x_X (I hate evil tempter Erizu..I really do...xD but she told me she will pay me for half...like christmas present... and you should really count with christmas now....outside it looks like it starts snowing every minute x_X)

Newbie in my closet... (new boots)

3. října 2013 v 17:34 | Kvicka
Tak mám nové boty. (A taky mám teda novou...bundu?..kabátek?..ale ten musím nejdřív nafotit, až dorazím domu..takže tak zítra bude článek.) Nakonec jsem se rozhodla, že kromě nových 20 dírkových steelek, by se hodili i nižší botky. A nakonec jsem teda místo steelek sáhla po značce Nevermind...o které mi úporně tvrdili, že je teda lepší než steely...takže uvidíme...každopádně vypadají dobře *.*
________________________
So...I have new boots. (And I also have new jacket...but don't have photo yet...so you have to wait until tomorrow at least.) In the end I decided I need.. beside new 20-holes steel boots..also some not so high boots. And instead of Steelboots I chose brand Nevermind...they told me they should be better than Steelboots...so we will see... however they look really good *.*

Newbie in my closet...

16. září 2013 v 22:40 | Kvicka
To je tak, když jdete už po čtvrté do toho samého obchodu a líbí se vám tam dvě věci.
Třikrát odoláte.....a po čtvrtý se to nepovede..xD
Takže mám teď z GATE dva topy. Bílý tílko (aneb 2 kus do mé armády bílích triček..xD)...
a černou košili bez rukává ve předu dlouhou *.* (no a taky jedny náušnice jako bonus..xD)
_______________________________________________________________
When you go for 4 times into the same shop...and you like there two things...it's sometimes happen that you manage to resist 3 times...but for the forth time you fail xD. So I have now from GATE two new tops (and..one earrings). One white top (it's second member of my army of white tops xD) and sleeveless black shirt long in front *.*

Newbie in my closet... (next creepers)

6. srpna 2013 v 14:53 | Kvicka
Další z mých creepersek dorazili *.* ke všemu ve velmi roztomilé krabici ^.^ Bohužel jsou teda dost ouzké, takže je poměrně těžké se do nich nazout. Ale když už tu nohu dostanu dovnitř, tak pak jsou fajn.
__________________________________________________________________________________
My next creepers are home *.* They came in very cute box. Unfortunately they are rather narrow so it's quite difficult to get in...but once you get there they are fine.

Newbie in my closet... II.

31. července 2013 v 17:33 | Kvicka
Předvčírem mi přišly další nové boty *.* Creepersky *.*
Jsou prakticky úplně stejné jako ty, co jsem měla předtím.... ¨
(ale ty už mi umřely T_T)
____________________________________________________________
Day before yesterday I got another new shoes *.* CREEPERS *.*
The design is similar to my previous one which are already dead.


Značka/brand: FRENZY SHOES

Newbie in my closet...

24. července 2013 v 19:56 | Kvicka
I got new shoes today *.* Platform wedge creepers *.* Considering the fact that my steel boots are almost dead, these are now my only non-winter shoes. And I'm awaiting next two creepers shoes *.*
And I really hope they won't break up after first wear... >.< Damned shoes-curse! x_X
__________________________________________
Dneska mi došly boty *.* Creepersky na klínku!
(Vzhledem k faktu, že mé steelky jsou už skoro na odchodu do botového nebe, jsou tohle momentálně moje jediné nezimní boty..xD a očekávám ještě dvoje creepersky)

Tadá! A upřímně doufám, že se mi nerozpadnou po prvním nošení. Zatracená botové prokletí >.<
(značka/brand: Salt & pepper)

Recruiting accessories I.

26. února 2013 v 19:40 | Kvicka
Tak dneska alespoň něco. Rozhodla jsem se mimo "Secondhands hunt" a "Newbie in my closet" zveřejňovat ještě články speciálně zaměřené na moje nové doplňky...vzhledem k tomu, že mi jich to za posledních pár měsíců přibylo docela dost.
(Při troše štěstí, bych zítra udělala Secondhands hunt..a pak snad i newbie in my closet..uvidím, jak budu stíhat...)


Takže tady jsou doplňky, které jsem si pořídila/případně dostala od posledního postu (typuju někdy v říjnu) až do teď.

Upřímně si už ani nepomatuji, kdy jsem si tyhle věci pořídila..xD některé už jsou možná vlastně z léta. Ale těžko říct...
Náramek a kříž je z claire's, koupené ve slevové akci. A náušnice s hadem z Gothic bazaru na FB (ta je asi z listopadu).
...

Newbie in my closet...

9. října 2012 v 22:56 | Kvicka
Shooping update. (you can now find link to this section "Fashion" in "My privat room".)
English summary is at the end of article.
_______________
Kvička se posnažila a odkaz na tuhle rubriku "Fashion" teď už můžete najít v "My privat room".
Ale teď k věci. Mám opět pár nových přírustků do šatníku...tentokrát teda spíše botníku. Rozhodla jsem se, že zkusím zatočit s "botovou-kletbou" ...nebo alespoň nakoupit víc bot, abych, i když se mi všechny rozpadnou, měla chvíli v čem chodit..xD

Black boots - New yorker (customized with spikes by me); red shoes - H&M;
red shirt - H&M; earring - from ebay
Černé boty - New yorker (upravené mnou tím, že jsem na ně přidla bodce);
červené boty - H&M, červené triko - H&M, náušnice z ebay

Secondhands hunt...

19. září 2012 v 17:36 | Kvicka
Jsem tu podruhé s článekm Secondhands hunt, ve kterém vám představím své nové sekáčové úlovky. Samozřejmě jsem je neulovila všechny najednou..xD protože od posledního článku o secondhand věcech utekla docela dlouhá doba, je úlovků docela dost. Některé věci jsem lovila přímo se záměrem je předělat... a u některých jsem se k tomu ještě nedostala, takže vám mohu ukázat jen původní věc.
Ke všemu se teď budu snažit dělat blog dvojjazyčně. Snad to bude fungovat.

___
Couple of pieces which I bought in secondhand-shops in last weeks. (English summary is at the end of the article)


První vám představím sukni...kterou jsem pořídila původně jako poměrně ošklivé šaty...z nějakého nepochopitelného důvodu, byla totiž horní část těch šatů opravdu strašně ošklivá...taky byli o dost větší, než bych potřebovala... bohužel vyfotit je hned na začátku, mě vůbec nenapadlo...takže už mám jen verzy s odpáraným vrškem před zkrácením a zúžením (vlevo)...a pak ne moc kvalitní fotku už dopřešitého výsledku (vpravo).
S výsledkem jsem poměrně spokojená..jen pokud budu mít někdy náladu, možná bych měla přešít tu gumu v pase..aby byla přišitá trochu rovněji..xD (on stejně vršek u většiny použití asi nebude vidět..takže žádný spěch..xD)

Newbie in my closet...

17. září 2012 v 22:43 | Kvicka
Today I bought in some ORIGAMI butique one very very cool
and awesome thing *_* and it wasn't even somehow expensive ^_^
When I saw it I knew I can't leave without it *_*
______
Dnes jsem si v nějakém butiku ORIGAMI koupila naprosto skvělou věc *_*
a ani nebyla moc drahá ^_^


Newbie in my closet...

24. srpna 2012 v 17:54 | Kvicka
Stejně tak jako jsem zavedla články Secondhands hunt (který jen tak mimochodem budu muset také doplnit), pro oblečení, které jsem ulovila v obchodek a ne v sekáčích, budu nějspíš používat články Newbie in my closet.
Místo toho, abych ale poctivě nejdřív doplnila starší fotky, a třeba i poslala nejdřív články o second handech, začnu tímhle...a to nejnovějším (dva dny zpět) přírůstkem v mém šatníku...

K těm dvou prvním věcem...je to poměrně neobvyklé pro můj styl...jinak řečeno..je to skoro úplně mimo můj obvyklý styl..xD neni ale nic nového fakt, že se mi to líbí...už dlouho dlouho... (líbí se mi spousta věcí, které nenosím a ani nikdy nosit neplánuju...i tohle bylo dlouho "out of question" protože bílou prakticky nenosím...ale proč ne)....a je pravdou, že přece jen budu potřebovat za rok v něčem obhájit bakalářku...ke všemu teď zakomponovávám do svého šatníku trošičku gothic a aristo..takže myslím, že to snad někde využití najde i mimo zkoušky ve škole...halvní ale je....když je mamka ochotná platit...byla bych blbá to nevyužít..xD

Takže v Orsey (kam mě dotáhla mamka...aneb má co chtěla...xD) měli poměrně zajímavou kolekci (...hned vedle teda bohužel měli vrchol nevkusu o_O X_x.. použili část té halenky, kterou jsem si koupila, na něco naprosot příšerného...a ano....bylo to tam přišité na pevno..ten vytahaný svetr z toho nešel sundat x___X...halenka byla uprostřed roztřihlá..takže ani odpárání by nefungovalo.....když jsem to viděla, měla jsem chuť si rozbít hlavu o nejbližší zeď...vy se na to, pokud máte odvahu můžete kouknout ZDE..věřte, že ve skutečnosti to vypadalo ještě hůř...xD).

A tak mám bílou halenku a černou vestu.

A ta halenka vypadá docela dobře s korzetem ^^

A pak jsem ještě ulovila proužkatý cardigan...v C&A v dětském oddělení xD

Gift from Setja

20. června 2012 v 21:00 | Kvicka
Dárek od Setji *____*

Dlouhou dobu jsem měla jediný kříž... na náušnici...pak jsem pořídila ten
čtyř řetízek (který jsem rozdělila na dva dvoj..a jeden dala Ruizovi)....
(opět nechápu jak jsem vydržela bez křížů na krk... xD)...a tenhle...
ten je úplně ultra dokonalý *___*

Secondhands hunt...

20. června 2012 v 11:20 | Kvicka
Na úvod...rozhodla jsem se, že budu trošku víc i otravovat s módou...
(v podstěte momentálně je tu tak maximálně sem tam fotky co jsem dala
Chtěla bych začít posílat právě i přírustky do šatníku a tak...takže tady je
to...začneme posledními úlovky ze sekáče ^^ (btw. všimli jste si jaké pěkné
ikonky jsem si vyrobila ke článkům?...xD)


V poslední době se mi v sekáčích podařilo ulovit pár zajímavých věciček...nejprve jsme byli, když
jsem měla jeden volný den v mém zkouškovém, s Kitsune na lovu v našem sekáči...kousek od bytu
v Praze....upřímně mě překvapili, že tam měli korzet o_O a ne nějaký lame...ale docela kvalitní s
tvrdými kosticemi....jen bych teda si musela být dvakrát větší, abych si ho mohla koupit...xD Další
super cardigan s takovýma těma dlouhýma koncema....a svělý waist pásek jen za 10 kč xD A pak
ještě dva pásky..jeden červený a jeden s pyramidami ^.^


A protože ten cardigan bohužel nešel pořádně vyfotit, když jen tak ležel...tak použiju jednu

Další lov se konal, když jsem uspěšne dozkouškovala...a vrátila se na domu do jižních Čech
za rodičema...a šla s mamkou nakupovat do Českých Budějovic....ulovila jsem tam velmi
zajímavé tričko...které teda vůbec není můj styl..xDD ale přišlo mi strašně epické....xD

Tady jsou ty dva pásky, jak jsem o nich psala dřív...taky jsem úspěšně můj starý zničený
pásek předělala na obojek... ^^
Ty high-waisted kraťasi teda nejsou ze sekáče...ale byli slevněné..xD a upřímně je to
poprvé co mám něco vyloženě high-waisted (upřímně mě k tomu mírně inspirovala Tenshi ^^)
a tak jak to vydíte na fotce.....opravu je to mírně mimo můj klasický styl...ale tohle bylo
spíš vytvořené jako takový kompromisní outfit na rodinnou dovolenou, kterou budu muset
absolvovat (naše rodinné dovolené jsou zásadně v česku..a skládají se z prolézání ve skalách,
návštěvi hradů, zámků a zřícenin (na což si zrovna nemůžu stěžovat *_*) nebo šlapání na kole...
a nějaké "sportovní oblečení" mě nikdo nosit nedonutí...takže tak..xD)

A teď dva poslední klenoty...šla jsem ještě na jeden sekáčový lov se Setjou... ^^
tohle byl takový zapadlý obchůdek kam mě vzala...a já se můžu upřímně přiznat, že jsem
ani probírání věcí nevěnovala moc pozornost...našla jsem sice to zajímavé tíloko s nápisem
rock...které po odpárání flitrů z krajky je opravdu dobré *upřímně nemá ráda flitrované
věci...* .....ale pak přišla chvíle, kdy tam Setja našla tričko značky Queen of Darkness o_O ...
chvilku jsem třeštila oči...a pak jsem se vydala..tentorkát s větší pečlivostí....znova probrat
stojany s oblečením..xD a hle...našla jsem tam tuhle skvělou "mírně-aristo vypadající věc" *_*
(včera jsem jí měla poprvé na sobě a je fakt skvělá..)


Takhle to pro představu vypadá oblečené.....lepší fotky budou snad v denních fotkách
 
 

Reklama