Já x BJDs

We are Astray (pár informací k BJD světu)

21. září 2013 v 19:59 | Kvicka
Kop kop..kvička přeskočí hromadu jiných věcí, co má dělat a vrhne se alespoň na tohle.
(a když mi v tom opět něco nezabrání, začnu pracovat na sepsání profilu Itsuiya...a možná i na pokračování toho photostory...které je stále zaseklé daleko pozadu)

Chtěla bych vás zatím velmi krátce uvést do mého plánované BJD vesmíru. Ale nejen BJD prostě do příběhu točícího se kolem nich. To aby jste tak nějak věděli, co očekávat. (A doufám, že to bude dávat nějaký smysl..xD)

Název tohoto příběhu bude: "We are Astray"
Překlad by zněl nějak: Jsme zbloudilí/sešlí z cesty. Je to hlavně zároveň název hudební skupiny, kterou Itsuiyo v budoucnu zformuje ;) )
(původně jsem teda měla v pánu jen Astray....před třemi lety, žádná taková skupina neexistovala..ale teď když koukám...loni mě očividně někdo předběhl..xD)

Bohužel ne všechny postavy z příběhu se budou vyskytovat i v BJD podobě. (V BJD podobě bude 6 postav - 4 kluci, 2 holky).
Proto vám budu příběh zprostředkovávat nejen pomocí fotopříběhů, ale také krátkých příběhů a povídek a případně i něčeho nakresleného.

Chci upozornit na dvě věci:
- V příběhu určitě objeví/zmíní (i kdyby byl jen dočasný a nebo s postavou, která není v BJD podobně) minimálně jeden pairing kluk-kluk jeden pairing holka-holka a jeden pairing holka-kluk.
- Některé postavy (většina xD) mají svým způsobem traumatickou minulost. A traumatické věci se možná budou dít i na dále. Takže, aby jste s tím počítali (pokud by nějaká část příběhu něco takového obsahovala, budete na to upozorněni předem).

Příběh je situovaný do Japonska (a to hlavně do města Nagoya) do současnosti (....no v rámci mých možností xDDD nebudu kvůli nafocení photostory létat do Japonska). Časem do hry vstoupí i nadpřirozený svět. V tomhle světě některé věci a bytosti fungující na poněkud jiných pravidlech, než je obecně zažité a tak (nechci toho zatím moc prozradit..xD).
(To mi taky bohužel brání interakci s BJD jiných majitelů a případné propojování příběhů, což mě dost mrzí, ale co se dá dělat.)
Co se týče průběhu příběhu..mám ve své hlavě především jen minulost postav a začátek příběhu. Celé je to teda zatím velmi otevřené. Občas mám vymyšlenou v budoucnu nějakou zápletku, zvrat, vstoupení nové postavy..ale jak se s tím postavy vypořádají a jak to dopadne, to se uvidí. Takže, ne, nevím, kdo s kým skončí, pokud se chcete zeptat... xD..a i kdybych to věděla, tak se to může ještě stokrát změnit (kdo ví...možná to budete moc ovlivnit i vy...třeba na vás dám.. xD)

A na závěr vám prozradím na jaké postavy se můžete těšit.
Meimei Ishimoto a Itsuiyo Utsushi už jsou vám předpokládám známí.
Dále na vás ještě čeká Freya Austin - Itsuova nejbližší osoba, velmi záhadná postava jménem Kei a jedna z postav bez BJD podoby Zetsu Miyata. Pak ještě jeden schizofrenní spisovatel na volné noze a herečka z Takarazuki.
A víc vám zatím neřeknu, nechte se překvapit..xD (můžete tak maximálně vymýšlet konspirační teorie xD)


Snad jsem nevynechala nic důležitého.
Pokud něco není jasné, nebo vás ještě něco zajímá. Ptejte se. Pokud to nespadá mezi věci, které zatím nechci prozradit, ráda vám odpovím ;)


Celkový přehled, co bylo zatím v rámci storyline uděláno, je zde.

Choosing BJD = hard task

31. října 2012 v 14:07 | Kvicka
Vybrat si tu správnou budoucí BJD, je velmi obtížný úkol....teda alespoň pro mě... xD
Sice už jednu BJD mám, ale tam žádné takové rozhodování neprobíhalo. Meimei se mi tu tak trochu za zvláštních okolností prostě přihodil (kdo neví, více o tom, jak to bylo ZDE).

Teď k věci. Už přes měsíc se snažím vybrat tu správnou mou druhou (první původně plánovanou) BJD. Jediné, co naprosto jistě už dlouhou dobu vím, je, že to bude chlapec, hybrit a bude se jmenovat Itsuiyo Utsushi...a pak část backstory.... Teď už mám snad i definitivně určenou společnost, od které chci tělo. (Doll chateau to bohužel nebude, protože tolik v tuhle chvíli opravdu nemám...) Ale tělo upřímně nikdy nebylo můj hlavní problém. I když jsem postupně přešla z Fantasy doll, přes Resinsoul až k Magical Angel, u kterých asi definitivně zůstanu.

Můj ultimátní problém je HLAVA. První problém je, když hledáte něco, o čem nemáte úplně jasné představy xD Těžké hledat něco, když nevíte, co chcete xD Dále jsem narazila na velmi nepříjemný jev. XD Při vybírání hlavy jsem zjistila, že si mi líbí hromada hlav...a některé bych opravdu dost chtěla...ale ani jedna se mi momentálně nehodí na plánovaný chrakter >_< xD (mám obavy o své finance v budoucnu...xD)

Když už se mi podařilo vybarat pár ideálních kandidátů, většinou jsem narazila na problém buď "naprosto jiná velikost než potřebuju" nebo jménem "SOLD OUT". xD To sice není úplně neřešitelný problém (pořád je tu ještě marketplace na DoA a možnost, že ho budou prodávat za pár měsíců znova)..ale také to není zrovna příjemné xD

Naprosto epické také je, že moji dva první největší favorité (Luts - Super Senior Delf IGNIS - DARK NIGHT, který má ale naprosto šeredný nos z profilu..xD a Migidoll - Miho Vampire, který je očividně pěkný jen na fotce od společnosti...) se mi naprosto přestali líbi a úplně jsem je vyřadila z možností..xD

A protože bylo třeba s celým případem pohnout (aby byla nějaká šance, že dojde do Vánoce...a také proto, že pravděpodobně od zítřka bude na celý týden nefunkční DoA, kvůli údržbě), tak jsem k tomu sedla včera znova (probírala jsem všech 8..nebo kolik... možných kandidátů...). A nakonec se v hlavním výběru mezi dvěmi objevil někdo úplně nový...a to od Immortality of soul, a z původních kandidátů zbyl jen model od Crobidoll...oba dva zrovna sehnatelné přes marketplace na DoA...

(Prodávané kousky maj teda úplně jiné face-upy...ale u obou dvou se stejně počítalo se sundáním jakéhokoli face-upu...kvička se totiž bude snažit tvořit..xDD to bude taky napínavá část..xD)

30 day BJD challenge

5. září 2012 v 21:35 | Kvicka
Před nějakou dobou jsem na tumblr dělala 30 denní BJD výzvu. Rozhodla jsem se, že ji zaktualizuju a pošlu na blog.

Splněný sen..jen trochu jinak

20. června 2011 v 10:16 | Kvicka

Už nějakou dobu sním, že jednou budu mít vlastní BJD.
A už nějakou dobu sem posílám fotoprojekty s BJD mojí
spolubydlící Meimeie....
Vzhledem k posledním událostm se toho hodně změnilo...
můj sen se splnil...od soboty jsem oficiální majitelkou mé
první BJD...jen trochu jinak...moje spolubydlící Kitsune
Miyabi...osoba, která podlě mě k BJD v česku inspirovala
spoustu lidí, dala vzniknout BJD komunitě vůbec, z
organizovala pro nás vůbec první sraz (a další 2) a vytvořila
blog (bjdkingdom.blog.cz) plný zajímavých informací...se
rozhodla s BJD skončit a své dva chlapce prodává...a proto
místo plánované BJD mám teď Meie...alespň mi odpadl stres
s clem, DPH, strach, že se mu po cestě něco stane atd.

Sepsala jsem jakési story o tom jak to vše bylo..jak jsem se k BJD vůbec dostal atd.
tady je..

Já a BJD...
 
 

Reklama

Rubriky