BJDs

#ProBjdArtists

13. listopadu 2014 v 12:26 | Kvicka
Diskuzím na téma recastů (ilegální kopie BJD) se normálně snažím většinou spíš vyhybat, protože mi vždycky nehorázně hnou žlučí. (Takové množství ignorace od lidí, co nedokážou pochopit, proč je recast špatný, totiž pak nejde ani slušně komentovat....)
Ale co je moc to je moc.......

Neděle 16. listopadu byl stanoven jako den umělců/tvůrců BJD, a to jako reakce na otřesné události posledních dní. Došlo k recastu dokonce už i uměleckých BJD od drobné umělkyně Lillycat.
Je neuvěřitelné, jak ignorance některých lidí může dojít daleko. A to nejen těch, kteří recasty prodávají, a tím na práci a tvořivosti jiných lidí sprostě vydělávají, ale také těch, kteří dokážou být takový ignoranti, aby si zvládli nákup takovéhoto zlodějství ospravedlnit.
(Jen tak mimochodem - když si koupíte umělecké dílo, práva na něj zústávají umělci, a rozhodně nemáte jako kupec právo to dílo nelegálně zkopíroat a ještě na něm vydělávat...!!!)
To že se takovéhle ohavnosti dějí, samozřejmě umělce silně demotivuje, aby pro svět vůbec nějaká umělecká díla v podobě BJD tvořila. Takže vznikla tahle akce, která má za cíl ukázat podporu umělcům a legitimním BJD tvůrcům.
Proto je tu výzva pro nás všechny. Vyfotit naši BJD s anti-recast umělce-podporující zprávou.

Akce staví na tom, že právě 16.11. pošlete tuhle fotku úplně všude kam můžete FB, tumblr, dA, Flikr, Twitter, Instagram, a označíte ji #proBjdArtists

Ke všemu BJDkingdom toto téma zařadila i jako měsíční výzvu.

Vánoce, BJD, storyline...

24. prosince 2013 v 22:18 | Kvicka
Rok se s rokem sešel a jsou tu opět Vánoce. Smutný fakt je, že Itusa mám doma už déle než rok.....a jak asi víte storyline je stále na začátku = více jak rok zpožděné >_< Což vážně nebylo v plánu. Ale prostě jsem zjistila, že v real-time to udržet nejde. (Ke všemu teď řeším skutečnost, že chudák nemá face-up...minimálně ne úplně dodělaný.)

Upřímně jsem si myslela, že by se mi dneska mohlo podařit zveřejnit jako vánoční dárek pro vás další photostory.
Včera se mi ale tak trochu.....hm...přiznám to na rovinu..přihodila manga ..xD.....a dneska nebyl čas...
no takže, photostory bude nejdříve zítra..a to nejspíš zatím jen anglicky.
(Zkouším nový formát photostory a trochu to holt trvá...snad se alespoň bude líbit)
Tohle plánované photostory je přímé navázání na setkání Meimeie a Itsuiya. Respektive ráno po té.

Nicméně, do té doby....chtěla jsem vám to trošku vykompenzovat. Storyline teda očividně není ve fázy, kde jsem plánovala, že bude..kvůli pozdrženému vývoji příběhu...Místo toho, aby utekl rok..utekl sotva den..(cítím se ...špatně...T_T)
Proto vám nabízím toto:
Můžete se mě zeptat na prakticky cokoliv týkající se příběhu, Meimei, Itsua a klidně i jiných postav, které zatím nemám jako doll. Prostě cokoliv, minulost, budoucnost.. je to navás. Odpovím vám v rámci možností....pokud už tu "danou věc" mám v tuhle chvíli naplánovanou...případně v závislosti na tom jak moc je daná informace tajná xD..to určí jak moc detailně odpovím. Ale slibuji, že se pokusím odpovět vždy, alespoň částečně ;)
Taky můžete položit otázku přímo Meiovi či Itsuovi. U téhle varianty ale upozorňuju, že to jestli odpověď dostanete a to jak moc pravdivá bude, záleží pouze na nich xD...teda na jejich charakterech. Takže se možná radši Meimeie nemá moc cenu ptát..xD
Zatím nebudu omezovat ani počet otázek na jednu osobu..ani celkově...uvidím jestli vůbec bude nějaký zájem...a deadline dám do ...no vzhledem k tomu, že asi všichni teď lítáme po návštěvách příbuzných, případně je prožíváme...tak do nového roku ;)

Než se zeptáte, doporučuju projít životopisy/backstory Meimeie a Itsuiya, rámec příběhu, a dosud zveřejněná photostories
Už proto, aby jste se zbytečně neptali na něco, co už bylo napsáno...a taky vás třeba podle toho napadne, co chcete vědět ;)

Itsu made it in!

9. července 2013 v 0:09 | Kvicka
Takže...možná si vzpomínáte, jak jsem otravovala s touhle soutěží: DEVIANTART'S NEXT TOP MODEL

Nicéměně k věci. Ačkoli tomu stále nemohu věřit (s tím jaké tam byla konkurence) Itsu se dostal dál ^.^
Na jednu stranu jsem strašně nadšená, že alespoň jeden z nich prošel, na druhou bych byla mnohem radši, kdyby spíš prošel Meimei (protože Itsuovo tělo naprosto naprosto mizerně pozuje -_- což je v tuhle chvíli mírně problém).


Osobně si myslím, že soutěž je poměrně dost zajímavá i pro třetí osoby. Jeto taková BJD reality show..xD Sem tam i nějaké to drama.. atd. xD
Takže pokud byste měli zájem průběh sledovat, dám vám pár odkazů a aktuální shrnutí. (pouze v angličtině).

Takže Itsu teda skončil v Top Model House (který by se aktuálně měl nacházet v Londýně) s dalšími 15 vyvolenými a před ním hned první výzva (focení pro business magazín). Na chudáka nevyšla postel, a tak musí spát na pohovce.

V rámci soutěže si Itsu musel založit blog, kam občas píše nějaké "zážitky" a "interakce" s ostatními soutěžícími.
BLOG celého DOLLISSEA je ZDE (a povětšinou přeposílá příspěvky s blogů soutěžících).
A DeviantArtovou skupinu, přes kterou se větší část soutěže odehrává, a na které je občas vždy vše z blogů shrnuto, naleznete pod TÍMTO ODKAZEM

Itsu je doma *_*

12. prosince 2012 v 21:26 | Kvicka
Dneska mi dorazilo k Itsuovi i tělo *_*
Takže už je komplet a může jít na sraz *_*
Zítra pošlu box openin a nějaké fotky ^^

Tracking update *_*

9. prosince 2012 v 21:08 | Kvicka
Updatnul mi tracking na BJD tělo pro mou, momentálně floating, IOS head - S ...
je na české celnici..takže... to znamená, že Itsu nejspíš půjde už i na Vánoční sraz *_*
Pokud ho na celnici nebudu držet nějak dlouho..to by mě naštvali.

Update trackingu (BJD - Itsuiyo)

26. listopadu 2012 v 21:37 | Kvicka
Tak si jdu tak zkontrolovat, jestli se něco nezměnilo na trackignu...a koukám... O_O
za dnešek stihla hlava dojít na celnici, tam jí hned propustili a údajně už je u pošty *_*
To by to mohlo zítra vypadat nadějně ;)
*utíká zaplatit tělo*

Itsuiyo is heading home *_*

22. listopadu 2012 v 18:10 | Kvicka
Takže ve středu asi ve čtvrt na jednu ráno mi od slečny,co mi prodává hlavu, přišlo tracking number *_* Takže hlavička mojí budoucí BJD, Itsuiya, už míří domů ^^.... no zatim je teda pořád někde na Brazilské poště >_< ale to se časem podá.

Ke všemu, když vše půjde dobře tak by mohlo být v pondělí na cestě i tělo a pokud si slečna nevymýšlela, tak by tu mělo být za dva až tři týdny...takže by to i tělo mělo do Vánoc stihnout. A už mi zbývá jen se modlit, aby s tím pošta někde něco neprovedla...aby seděla barva resinu a aby ta paruka, co jsem objednala, vypadal k světu..nebo alespoň šla nandat na hlavu.xD

To mě tak vede k tomu, že bych mu možná, někde v mém nulovém volném čase, měla něco ušít nebo bude chudák nahej :D Taky bych měla pořídit nářadí na face-upování..protože face-up co na té hlavě měla slečna půjde dolů..a bude vydána na pospas kvičce..xD chudák
A možná bude chtít asi i někde spát, takže bych mu měla udělat alespoň postek xD

Závěrečné foto

I think...I fell in love

2. února 2011 v 10:01 | Kvicka
in love
To si tak dneska nevědomky zamířím na dreamofdoll ...
původně okouknout zhruba míry některých D.O.T...
a pak se to stalo... ke všemu on je D.O.I...
to znamená 70 cm...ale co to řeším...stejně nemám
peníze x______X

BJD kingdom...

26. března 2010 v 11:08 | Kvicka
ANEB TROCHU REKLAMY!

teda...když už jsme u toho...úžasná to věc.....*.*

ale teď k té reklamě xD
(a řekla bych, že tahle stránka mluví za vše ^^) 
 
 

Reklama