close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

BJD - photostories

Party time photostory (Kei)

22. září 2015 v 2:35 | Kvicka
CZ/ENG post

Kei a párty aneb jedno bezvýznamné fotostory (na přání). Není to žádná důležitá část celkového příběhu (storyline). Vlastně ani nemá žádné přesné časové zařazení do příběhhu. Může patřit kamkoliv, protože pro Keie více méně takto vypadá každá party. Rád si prostě užívá.

Spoluaktér ve photostory je Edward (majitelka Kůzle).
Neočekávejte žádné dramatické věci, ani nic explicitního. Photostory nemá naprosto žádné věkové omezení. Pouze varuju že je zde M/M.

Photostory má i českou verzy, kterou naleznete pod anglickou.
-----
Totally pointless photostory about Kei and parties. It's not some vital part of whole storyline. It has no exact timing. No point in story were it strictly belongs. It's more or less like this for him every party. He likes "playing around".

The other guy in photostory is Edward (owner Kůzle).
Don't expect something meaningful, dramatic or explicit. This story has no age restriction. But be warned it's M/M.
Velké stěhování (BJD - Meimei, Itsuiyo)

2. března 2015 v 0:24 | Kvicka
No....opět se nejedná o photostory, které se týká mého BJD příběhu, ale je to zase něco úplně mimo.
Jde o velké stěhování, které u nás proběhlo na přelomu listopadu a prosince.
A protože já jsem toho měla dost za sebe, dostali kluci za úkol si sami zabalit....

No koukněte sami, jak jim to šlo/nešlo...xD


Photostory - Itsuiyo versus Edward (BJD)

21. června 2014 v 0:38 | Kvicka
Volné pokračování velikonočního photostory z návštěvy Edwarda. (Nafocené sice hned týden po prvním..bohužel ale nebyl dřív čas na zveřejnění).
No a zatímco Edward a Mei spolu docela vycházejí...o vztahu s Itsuem už to tvrdit nejde..xD Takže tady pokračování velmi "veřelého" vztahu mezi Itsuiyem a Edwardem (patřící Kůzleti) xDDVelikonoční? photostory (BJD)

21. dubna 2014 v 21:55 | Kvicka
No...místo toha, abych pracovala na hlavním příběhu..tak radši fotím blbosti.....takže přináším opět jedno takové hloupé photostory...trošku velikonočně laděné ;)

Pro vysvětlení...je u nás na návštěvě Edward od Kůzlete....a tak trochu se mi tu včera spolčil s Meimeiem proti Itsuvi (mám podezření, že Meimei to bere jako osobní pomstu ještě za tu příhodou s tou korunou..xD)
To víte....kluci našli růžové vajíčko a přece se ho jen tak nevzdají, když jim tak hezky ladí se svetry..xDMeimei's kingdom (BJD photostory)

28. února 2014 v 0:34 | Kvicka
Jak jste si snad všimli BJDkingdom pořádá ke svému 4. výročí soutěž s tématem "Králoství panenek". (která je aktuálně prodloužena až do 4.3.....takže ještě máte šanci se zúčastnit)
Ačkoliv jsem se rozhodla neúčastnit soutěže, (ano...KVIČKA SE NEÚČASTNÍ SOUTĚŽE! xD kdyby se někdo bál kokurence) nechtěla jsem si nechat ujít příležitost a alespoň nafotit něco na téma "králoství".
Meimei dostal papírovou korunu..xD a bylo z toho hned Meimeiovo králoství..xD

Focení se nám velmi rychle zvrhlo na fotostory
(ne...dobře..xD dobrovolně se přiznám, že prvotní nápad byl právě založen na tom, vytvořit fotostory....)..
Takže přináším v článku i to.
Ale protože jsem ho vymyslela kolem půlnoci, když jsem se sprchovala je trochu hloupé..xD a snad možná i trochu vtipné (to nechám na vás ;) xD

Takže nejdřív fotky, co z toho vyšli. ....vydíte tu "bitch queen" as Meimeie? xD

Valentýnské fotostory (Meimei a Itsuiyo)

23. února 2014 v 23:52 | Kvicka
Takové malé Valentýnské fotostory Meie a Itsua... s malým zpožděním. Je sice nafoceno na valentýn..ale tak nějak jsem opravdu neměla čas na to ho upravit a zveřejnit dříve. Omlouvám se.
Prosím nečekjte nic extra nebo dramatického, ať pak nejste zbytečně zklamáni xD Ani nic extra uměleckého, neměla jsem doma u rodičů moc rekvizit...xD
Je to prostě takové "simle and silly".

Není to úplně storyline příběh...nicméně je to na základech hlavního příběhu postavané. A vzhledem k faktu, že je to umístěné do reálného času( = Mei a Itsu spolu už přes rok bydlí) zatímco příběh se nedostal nikam dál než přes první tři dny >.< ...takže rychlý let částmi příběhu, které se vám můžou hodit:
Tak jak vás asi napadne, Meimei Itsua ještě z bytu nevykopl. xD Po roce Meimei už není tak nepřátelský a vlastně se dá říct, že pokud vlastně Meimei dokáže ještě na někoho vůbec nahlížet jako na kamaráda, tak je to Itsu.
Itsu už přes půl roku pracuje v 12 člené skupině architektů (což, je věc, kterou vystudoval) a lidí, co s tím mají, co do činění. (Taková skupina je v podstatě brána jako "projekt" a v rámci něho dělají různé věci. Převážně jde o interiéry, ale není to pravidlo. Je to práce z velké části z domova..samozřejmě až na období, kdy dochází k realizaci. Ta se provádí na místě. Pak také období před realizací, kdy dochází k pravidelným meetingům. A pak občasné meetingy, tak jednou týdně.) Když jednou dělali restauraci exteriéru jedné budovy, tak se tam přišel právě Mei podívat, proto se "zná" s některými Itsuovými spolupracovníky.

A protože Mei i Itsu žijí v Japonsku, tak rychlé osvětlení Valentýnu v Japonsku: Na Valentýn dívky/ženy dávají chlapcům/mužům (většinou) čokoládky. Je to jednak způsob jak vyjádřit city, ale existuje například také jakási obligatorní verze mezi spolupracovníky atd. - té se říká "giri choco". Víc si můžete přečíst tady.)

Kdyby vás ještě něco zajímalo, co není úplně jasné, ptejte se ^.^

Snad se vám to bude alespoň trochu líbit ^.^


Could I stay (Meimei, Itsuiyo photostory)

27. prosince 2013 v 22:55 | Kvicka
Takže jsem tu konečně s dalším photostory. Přímo navazující na předchozí photosotry.
(Přehled dosavadních photostory je ZDE...a pokud tento příběh teprve začínáte sledovat, tak doporučuji i jejich životopisy, které jsou tam také k nalezení)

Jak už jsem psala, stala se ta nepříjemná věc a photostory je už víc jak rok pozadu...ale co se dá dělat. Jde to prostě pomalu a já v jednom kuse nemám čas. Proto se v příběhu zatím neděje nic moc zajímavého...takže doufám, že vás to bude alespoň trochu bavit..a že se to bude alespoň trochu líbit...

Takže tohle photostory je v podstatě druhý den ráno, co se Meimei a Itsu poprvé potkali. (13.12.2012)

Zkoušela jsem taky tentokrát nový formát photostory. Na způsob komiksu/mangy. Nicméně se čte normálně od leva do prava. Taky jsem ale kvůli velikosti musela vložit jen náhledy, protože jinak by to bylo nečitelné, a každou stránku je tedy potřeba samostatně otevřít.
Zajímalo by mě, co na to říkáte ;) Líbí se vám tenhle formát?

Stvořila jsem photostory v anglické i české verzi. Upřímně doporučuji, každému kdo může, raději přečíst tu anglickou.
V té je to originálně psané...a osobně si myslím, že to zní mnohem líp. Některé obraty mi do češtiny vůbec nešli přeložit..a nezní to podle mě tak dobře. Nicméně českou verzi mám taky, hned pod tou anglickou, ;)


Photostory - Who is going? (Meimei, Itsuiyo)

13. listopadu 2013 v 17:05 | Kvicka
Ani ne před měsícem byla v Praze na návštěvě MatsChristiana. Taková příležitost se samozřejmě nesmí promarnit a tak, že si vyrazíme ven.
Fotky z toho dne zveřejním v následujícím článku (snad ještě dneska) ;)
Nicméně před tím než jsme vůbec vyrazila, nafotila jsem rychlé photostory pro zábavu. Nic extra..ale prostě mě to napadlo, tak jsem to chtěla zkusit ^.^
Aneb jak to vypadá, když se má jít ven a může s vámi jít jen jedna z vašich BJD... xD


(je to super velké..takže se to bude možná načítat dlouho... >__<)
Nicméně ENJOY ;)

Restless (Meimei, Itsuiyo)

4. května 2013 v 0:12 | Kvicka
Photostory o hromadě myšlenek.
Je součástí hlavní storyline, jejíž přehled najdete ZDE. Do storyline patří datově stále k 12.12.2012 (a přímo navazuje na dva foto příběhy o tom jak se Mei a Itsu poprvé potkali. (První část a druhá čáast)
>__< Jsem s příběhem krutě pozadu a moc dobře to vím. Upřímně doufám, že až budu mít hotové státnice a obhájenou bakalářskou práci, vše nějak doženu, a pak budu části storyline snad zveřejňovat s co největší aktuálností.

Abych pravdu řekla, toto photostory není extra důležité pro storyline...a původně ani nebylo v plánu...ale prostě mě napadlo. A protože bych měla spíš dělat tu hromadu těch důležitých photostories..tak místo toho dělám nějaké nepodstatné xD Ať žijí paradoxy.
Snažila jsem se, aby to působilo, že je noc...ale nejsem si moc jistá, jestli se povedlo.
Prosím o vaše názory ^^ Bez feedbacku bohužel nemůžu nic zlepšit ^.^

English version: HERE
(nemůžu si pomoct, ale v češtině mi to zní..tak nějak divně..xD)

____________________________
Meimei: CP Luts El; FD body
Itsuiyo: Immortality of Soul "S"; BBB Apollo body
____________________________

One cold afternoon...II. (Meimei, Itsuiyo)

4. března 2013 v 21:32 | Kvicka
Tak, je to tady. Pokračování storyline, jak Mei potkal Itsua. (Omlouvám, se za obrovskou prodlevu od první části tohoto photostory, ale s bakalářskou prací na krku opravdu nic nestíhám x_X) Do storyline to patří datově k 12.12.2012. (Přehled storyline ZDE) (Teď už snad opravdu brzy napíšu Itsuův profil. Tady na sebe prozradil jen opravdu trošičku..)
První část fotostory: ZDE
(přišlo mi, že některé věci mi šli v češtině dost špatně vyjádřit...takže pokud chcete... English version: HERE

(Aby v tom náhodou nebyl zmatek tak...Červené, říká Meimei. Černé, Itsu. Ve hvězdičkách jsou myšlenky.)
Meimei (CP Luts El; FD body); Itsuiyo (Immortality of Soul "S"; BBB Apollo body)
A prosím o vaše názory ^^ Bez feedbacku bohužel nemůžu nic zlepšit ^.^

Nightmare... (Meimei)

3. března 2013 v 15:03 | Kvicka
Tadá...kvička se vzpomněla, že má téměř rok a půl nafocené fotostory s Meiem....a tak by bylo fajn, ho konečně zveřejnit..xD
Je to fotostory patřící do storyline (zde je přehled všech zveřejněných věcí týkajících se storyline), a vzásadě bych ho do storyline zařadila asi ještě někam na podzim 2012..ale zas tak důležitý to časově není.
(Taky upřímně doufám, že se mi v budoucnu podaří dozveřejňovat všechny části storyline..ať už photostories nebo třeba takový životopis Itsuiya...a nějak tak budu konečně schopná zveřejňovat zhruba paraelně z reálným časem..ale bakalářka..a seminárky..a škola vůbec..moc s mými plány nesouhlasí x_X tak mne, doufám, nějak omluvíte....
teď mám rozdělané upravování fotostory, které navazuje na to, jak Mei poprvé potkal Itsua..tak vzhledem k tomu, že mi dnes odpadl plánovaný program...tak to snad ještě dnes stihnu ^^ ale stoprocentně nic neslibuji)

Meimeiova noční můra o jednom zážitku z minulosti...
(K pochopení doporučuji přečíst Meimeiův životopis)
Nejsem si jistá, jestli je to úplně nutné, ale pro jistotu: POZOR obsahuje "násilí"
A ještě chci moc poděkovat Erizu a její BJD Meijunovi, kteří se na focení podíleli ^.^

(Komentáře a názory jsou vítány ;)

One cold afternoon... (Meimei, Itsuiyo)

29. ledna 2013 v 16:53 | Kvicka
Tadá je to tu. Fotostory o tom, jak se Meimei "seznámil" s Itsuiyem (ve storyline to patří k datumu 12.12.2012).
Počasí mě vyloženě trolilo, takže jsem nakonec musele opustit myšlenku, že během toho bude sněžit (jen tak mimochodem začalo sněžit asi pět minut potom, co jsme to všechno dofotili a zabalili >_

(Rozhodně doporučuji projít zbytek storyline příběhů a Meimeiův životopis)
Snad co nejdřív, bude následovat fotostory pro snad objasnění některých věcí (zatím tak maximálně prozradím, že Itsu utekl z domova...). A až se rozhodnu kolik vám toho zatím chci na Itsua prozradit, tak sepíšu i jeho profil.

Meimei: CP Luts El, Fantasy doll body (červené texty; v uvozovkách řeč, ve hvězdičkách myšlenky)
Itsuiyo: Immortality of Soul "S", Apollo body Bobobie (bílé texty)


Call from home (Meimei)

16. ledna 2013 v 12:41 | Kvicka
Další dílek storyline. Časově do storyline zapadá někam na začátek prosince (2012)
(Nejspíš udělám článek kam budu dávat odkazy na jednotlivé části storyline podle časového zařazení v příběhu, aby to bylo přehledně na jednom místě)

(Dobrá zpráva je, že se mi snad (záleží, jak strašné mi ty fotky přijdou, až se na ně podívám v počítači..) konečně podařilo nafotit fotostory k tomu, jak se tu vzal Itsuiyo...tak se tu doufám, brzo objeví..to brzo hlavně záleží na tom, jak náročná se ukáže zkouška, co mám příští týden..a jak moc se na ni budu muset připravovat)
___________________________
Velmi stručné nastínění pro ty co netuší (každopádně doporučuji projít ostatní články v této rubrice, např. Meiův životopis): Meimei se před dvěma lety odstěhoval do Nagoyi. Zde studuje Akademii hudby. Hraje na kytaru.Jeho rodiče mají rodinou firmu a platí Meiovi vlastní byt, školné a všechny okolní výdaje.
(Akira je Meiova mladší sestra.)


BJD: Meimei (hybrid - CP Luts Delf EL; Fantasy doll body)
Photos by: kvicka

Red feathers... (Meimei)

28. prosince 2012 v 16:26 | Kvicka
Poněkud dost starý photoshoot. Někdy z jara mám ten pocit. Došlo mi, že se mi skvěle hodí do storyline, a že by se tu měl objevit dřív než photoshoot o tom, jak se sem dostal Itsu (což teda kvůli sabotáži počasí nevím kdy bude...>_
Do storyline bych to asi časově zařadila někam..dva měsíce zpátky..asi.. Takže tady to je...jeden takovej Meiův sen.
Teď to asi zatim nebudete moc chápat...nic si z toho nedělejte. Mei to taky nechápe..xD

BJD: Meimei (hybrid - CP Luts Delf EL; Fantasy doll body)
Photos by: kvicka

Co to...?
Zvláštní...
Odkud jen se tu to peří mohlo vzít...
To byl zvláštní sen....

The END... (Meimei)

1. listopadu 2012 v 20:52 | Kvicka
Původně jsem měla trochu jiné představy o tom, jak toto téma ztvárnit..bohužel mi tak trochu chybí, vhodná slepá ulička na focení..xD (nejlépe slepá ulička v BJD velikosti..xD)

Nafoceno do měsíční výzvy na BJDkingdom na téma KONEC.
Name of project: The END
BJD(s): Meimei (hybrid - CP Luts Delf EL; Fantasy doll body)
Photos by: kvicka

Get ready for Trip (Meimei's summer trip)

9. října 2012 v 10:05 | Kvicka
Úvodní část série "Meimei's summer trip". Meimei se balil ^^
V podstatě tohle celé bude kolekce různých focení a fotostories z letního výletu k Erizu a její BJD Meijunovi a potom také prozměnu jejího výletu ke mě. V každém článku by měl být souhrn odkazů na zbylé části.
_______________
This is first part of series "Meimei's summer trip". Meimei is packing.
This will be collection of photoshoots and photostories from summer trip to Erizu and her BJD Meijun and then her trip to my place. I will link every part in every article.


Diary form past... Meimei

16. června 2012 v 15:51 | Kvicka
Pomalu se vzpamatovávám z "internetové hibernace ve zkouškovém období"...xD a snažím
se dohnat resty (upřímně mi to trochu stěžují starosti s plánováním výletu do Británii...
kam už odjíždíme v podstatě za týden...což je mírně děsivé...a domlouvání tématu na
bakalářskou práci)
Leží mi tu spousta Meimeiových nezpracovaných projektů...tak je třeba se do toho pustit.
Tenhle jistým způsobem souvisí s jeho backstory... (které snad do konce týdne už opravdu
sepíšu....tentokrát ale opravdu..xD)

Name of photostory: Diary from past
BJD(s): Meimei
Photos by: kvicka
Requisites: Pink diary (borrowed from Erizu)


"I really thought that this diary donesn't exist anymore..."
(Opravdu jsem si myslel, že tenhle deník už neexistuje...)

Meimei's problems with always empty plates...

25. února 2012 v 1:16 | Kvicka

How to steal chocolate... (Meimei)

25. února 2012 v 1:15 | Kvicka

Christmas presents (Meimei)

25. února 2012 v 1:07 | Kvicka
Super-long photostory....xD

 
 

Reklama