close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

(-BJD-) My BJD's photos and related stuff

2. týden - 53 weeks of Itsuiyo

24. února 2014 v 14:25 | Kvicka
Druhý týden s Itsuem. (to je ten předminulý... protože kvička zas nestíhá...)Nejsem jediná, komu se ráno nechce z postele..xD


A jedna i s Meiem.

1. týden - 53 weeks of Itsuiyo

11. února 2014 v 19:30 | Kvicka
Takže jak jsem už psala... letos nebudu dělat 365 dní projekt, ale jen 53 týdnů. Je to pro mě jednoduší, protože prostě ne každý den má člověk čas a nápad na fotku. Pak to snižuje celkovou kvalitu a to si myslím, není účel.
Fotky se budou týkat mé BJD - Itsuiya (Immortality of Soul S, Magical angel body).
Každý týden zveřejním minimálně jednu fotku, ale asi jich často bude spíš více..(ale ne z každého dne jedna....občas i víc z jednoho dne).
První týden února už uběhl, takže tady je první týden.

Minulý týden jsem Itsua vzala ven...ty dny, když sněžilo, tak ven nemohl, protože jsem buď neměla čas nebo on neměl obličej...tak jsme pořídil fotky alespoň se zbytky sněhu.

Monochrome (BJD)

4. února 2014 v 15:44 | Kvicka
Focení na téma Monochrome (jednobarevný) do výzvy na BJDkingdom.
Nakonec jsem zpracovala všechny 4 barvy, co jsem chtěla. Růžovou a červenou s Meiem a černou a bílou s Itsuem.

Meimei: CP Luts Delf El, Fantasy doll body
Itsuiyo: Immortality of Soul S, Magical angel body


Pink

Dollisseum - Naked truth (Itsuiyo)

30. ledna 2014 v 20:25 | Kvicka
Well well....kdysi jsem tu psala..už to bude víc jak půl roku zpátky...ale někteří z vás si možná pamatují (kdyžtak v článku ZDE)....moje BJD Itsuiyo se dostal do soutěže "Deviantart's next top model - DOLLISSEUM". Soutěž byla teda zhruba od září až do začátku ledna neaktivní..a nic se nedělo ...nicméně teď se vrátila.
Itsu přežil první i druhé kolo a tak se mohl zúčastnit i třetího kola jehož deadline byla včera večer. Tak uvidíme jak to dopadne.

Téma bylo: Naked truth ....no a v podstatě šlo o focení uměleckého aktu (to už jsem kdysi dělala do naší výzvy..ale jen s Meimeiem).
Byl to pro mě trochu závod s časem, protože jsem nejprve měla zkouškové (= žádný čas... skoro ani na spaní a jídlo)....a pak ještě Itsua bez face-upu..což byl...poněkud závažný problém. Takže jsem tři dny vkuse trávila kreslením face-upu. Výsledek je nakonec snad ucházející..vlastně i o něco lepší než jsem čekala..xD (minimálně narozdíl od prvního pokusu, který jsem prováděla o vánočních prázdninách......ten vypadal...ehm..xD příšerně..xD Itsu vypadal trochu, že má monokly...a trochu jako transvestita xD).
Jako moje historie kreslení face-upů zahrnuje jeden halloweenský (ten mi relativně šel..xD)...tři ne zrovna vyvedené na rychlo dělené face-upy na practice head, která patří Erizu...no a pak ten první pokus z vánoc..xD Takže je to můj osobní úspěch, že to nakonec přece jen vypadá k světu.
(Ještě asi budu dělat článek o face-upu zvlášť. ;) ..ale stejně by mě už teď zajímalo, co si myslíte. ;)

Teď zpátky k věci. Takže nakonec se mi podařilo alespoň poslední den nafotit nějaké fotky. Mrzla jsem kvůli tomu na balkonu asi tak 2 hodiny...a stejně mu chudákovi nakonec na fotce chybí chodidlo....protože ať jsem se snažila, jak chtěla...tak tam dostat nešlo (blbý prážek od balkonových dveří... >___<)
No a protože, když už jsem v tom byla, tak jsem neudělal jen tu jednu do soutěže, ale ještě pár na víc. Tak tady jsou.

(Všechny fotografie jdou ještě zvětšit. Když na ně kliknete, otevře se většinou místo, kde jsou nahrané. To je nejčastěji deviantart nebo pak flicker. Tam pak případně ještě jednou či dvakrát kliknete pro další zvětšení ;) )


Začneme ...ne hlavní fotkou..ale detailem na face-up...
je sice skoro černo bílá, ale snad pro přibližnou představu to bude zatím stačit ^.~

Sněhuláčí výprava (a Meimei)

28. ledna 2014 v 21:26 | Kvicka
Včera jsme se spolubydlící (Lierou)...a taky Meimeiem... podniky velkou výpravu před náš panelák xD... s cílem postavit sněhuláka. Jak jsme tedy brzo zjistili...sníh sice lepil...ale tak nanejvýš na naše rukavice..takže to byla velká válka...a nějakou dobu to vypadalo, že postavíme tak maximálně krtinu..xD Nakonec se ale alespoň zadařilo postavit sněhuláka zhruba v Meiově velikosti..xD takže z toho měl minimálně radost on..xD

(Itsuiyo chudák stavět nemohl, protože byl zrovna v polovině face-upového procesu....dneska už je sice hotovo...relativně... zatím není zafixovaný, protože budu muset opravit obočí....ale když sníh do té doby neroztaje, tak mu to možná v budoucnu vynahradím....a třeba bude sníh lepit líp..xD)


Meimei musel samozřejmě pomáhat (...hlavně tehdy, když už bylo skoro všechno hotové..xD)

Vše nejlepší v roce 2014

2. ledna 2014 v 23:15 | Kvicka

Street snapshot... (Meimei)

12. prosince 2013 v 19:19 | Kvicka
Fotky s tématem street snapshot, které jsem dělala s Meimeiem (primárně tvořeno do měsíční výzvy na BJDkingdom). Naštěstí jsem ani jeden neumrzli.....i když já k tomu neměla daleko....takže můžu prezentovat několik fotek.
Bohužel mi přijde, že můj běžný problém opět zaujmul své místo..a vypadá asi nějak takhle: mám 200 fotek..a nakonec ani jedna není ideální..na každé je něco špatně....na jednich je špatný úhel, na jiných špatně upravené oblečení, na dalších vlasy v obličeji, na dlaších blbé světlo, špataně se dívá nebo má blbobou pozu... a ani jedna není dokonalá.
Ale zas tak špatně to nedopadlo..xD

Outift je kromě černého trika (a samozřejmě bot xD) kompletně tvořen mnou ^.^

Name of project: Street snapshot
BJD: Meimei (CP Luts Delf El, Fantasy doll body)
Photos by: kvicka
Outfit: made by kvicka (expect black t-shirt and shoes)

Nothing remains but bones (Itsuiyo)

14. listopadu 2013 v 15:47 | Kvicka
Ten a teď Itsuovo Halloweenské focení ^.^

Na Itsuiyův halloweenský outfit už nezbývalo moc času (protože všechen čas si přivlastnil outfit pro Meimeie..xD)...takže jsem nakonec musela upustit od původního plánu, že všechny kusy outfitu budou nové a hand-made. Nakonec jsem stila pouze ušít plášť s kápí (a navlíkla jsem na něj staré kožené kalhoty a Meimeiovo černé triko..xD). Nicméně si myslím, že hlavní halloweenský efekt tvoří face-up ..xD považuju to za svoje mistrovské dílo aneb děsivé face-upy mi očividně jdou..xD ....trochu větší obavy mám z toho, až se mu teď budu snažit nakraslit zpátky jeho obličej..xD
(Krátké vysvětlení: kdo Itsua viděl na živo...a ne pouze z fotografiíjí, kde jeho obličej vždycky prodělal brutální zásah photoshopu....ví, že jeho face-up už byl opravdu špatný. Byl čím dál tím víc odřený a oloupaný - do těď nechápu proč se tak strašně sloupával x_X - a už se na to jednoduše nadalo koukat. Takže premalba byla/je nutná. A tak jsem si řekla, že když je před tím halloweenem..a stejně ten starý face-up musí dolů...tak dostane na halloween speciální face-up...takže jsem ho stáhla....a nakreslila...TOTO ;) )

Fotky jsem udělala na Halloweenském BJD srazu, který jsme pořádaly skrze BJDkingdom, ale prvotní účel pro těhle pár fotek byla jedna soutěž na devinatartu pojmenovaná "Macabre to the BONE" ..takže na fotce muselí být kosti/lebky v jaké koliv podobě. A ač jsem nevyhrála, jsem ráda, že jsem se nakonec přece jen zúčastnila ^.^

Name of project: Nothing remains but bones
BJD: Itsuiyo (Immortality of Soul S, Magical Angel body)
Face-up by: kvicka
Photos by: kvicka

Don't mess up with me...I'm mad (Meimei)

14. listopadu 2013 v 12:01 | Kvicka
Meimeiův halloweenský photoset.....ve, speciálně pro halloween vyrobeném, blázinovském outfitu xD Teda alespoň horní část outfitu (nad kterým jsem dva dny a dvě noci potila krev xD)
(Plánuju udělat i takový krátký -asi nic moc neříkající- článek o tvoření outfitu..xD)
A ostatně u focení jsem se taky pořádně napotila..xD
Teď fotografie ^.^

Name of project: Don't mess up with me
BJD: Meimei (CP Luts Delf El, Fantasy doll body)
Photos by: kvicka

Itsuiyo, Natsu a Meijun

13. listopadu 2013 v 18:19 | Kvicka
18.10. proběhlo setkání s MatsChristiany (a zde fotky od ní) a její BJD Natsuem.
Dostavila se i Erizu v doprovodu Meijuna ^.^
A já protentokrát čapla Itsuiya (...takové malé photostory, jak to vypadalo doma před odchodem..xD aneb kdo půjde ven..xD ZDE)

Ale teď už k fotkám (beru jako osobní úspěch, že sem jich z té hromady zvládla vybrat pouhých 12 xD ..asi je to částečně tím, že poslední dobou nejsem s velkou částí mých fotek úplně spokojená..xD)

Where everything ends (Itsuiyo)

31. října 2013 v 22:44 | Kvicka
Tak jsme se před pár dny stavily s Erizu na chvilku na Olšanských hřbitovech. A protože jsme se přes den scházely s MatsChrsitianou a večer s ní měly jít ještě do čajovny, měla jsem sebou i Itsua.
Došlo mi, že na to, že Itsu má poměrně dost rád hřbitovy...nemá z nich zatím žádnou fotku. A tak jsem to hned musela napravit.
Bohužel v té době už se začalo stmívat...a moje zrcadlovka má velmi závažný problém s ostřením při nižším světle..takže fotky nejsou tak ostré, jak bych si přála. Co se dá dělat.
Určitě tam proto půjdu někdy v budoucnu znova...kdyby se tedy někdo z Prahy chtěl se svou doll připojit a jít s námi creepovat na hřbitovy, bránit se nebudem ^.^

Name of project: Where everything ends
BJD: Itsuiyo (Immortality of Soul - S; Magical Angel body)
Photos by: kvicka

Itsuiyo Utsushi - profil

13. října 2013 v 19:29 | Kvicka
Takže Itsuův profil. Neboli ty věci, které zatím smí být prozrazeny. Dlouho jsem s tím zdržovala, protože jsem si nebyla jistá, co všechno chci napsat....a jakým způsobem. Snad vás tohle trochu navnadí..xD když to teď vidím napsaný, tak mi to přijde, jako hodně klišé drama..xD ale snad vám to tak nepřijde..xD

Poznámka: japonská jména jsou psána ve formátu "příjmení jméno", cizí jména naopak.
(upozorňuji na výskyt několika sprostých slov.)

As soon as possible I will make english version ;)

Společnost a model: hlava - Immortality of Soul S, Magical Angel new boy 1/3 body
Barva resinu: normal
Face-up: ještě po původní majitelce dělaný u BANGARANG(je ale už poškozený a bude muset dolů >_
Blushing: vlastní pokus
Datum příjezdu: 12.12.2012

Jméno: Utsushi Itsuiyo
Věk: 23
Rasa: člověk? a nebo taky ne...
(záleží na tom jestli je opravdu cvok a nebo ne..)
Oči: šedé
Vlasy: černé
Má rád: Hudbu, kreslení, fotografování, Freyu,.
Nemá rád: Netoleranci, ignoranci, blbost,
svou rodinu a speciálně svou sestru, a když
mu někdo říká, co má dělat a jak to má dělat.

Summer (Itsuiyo, Meimei)

19. září 2013 v 23:29 | Kvicka
Fotky na téma prázdniny/dovolená pořízené především pro fotografickou výzvu s tímto tématem na BJDkingdom
____________________________________________
Itsuiyo: Immortality of Soul S, Magical angel body
Meimei: CP Luts Delf El, Fantasy doll body
____________________________________________


Doll owners diary XII.

26. srpna 2013 v 21:13 | Kvicka
Dvě staré fotky..mám pocit, že je to vedlejší produkt nějaké starší měsíční výzvy.
(click for original size)

Mirror mirror....

Fallen leaves (Meimei)

26. srpna 2013 v 20:14 | Kvicka
Zase jeden z mých restů. Pár fotek z loňského podzimu...za pár týdnů už budou dokonce i zase tématické..xD
Old photos from last autumn.

Name of project: Fallen leaves
BJD(s): Meimei (owner kvicka); Frankie (owner Kitsune Miyabi)
Photos by: kvicka

Walking by the lake (Meimei...)

24. srpna 2013 v 20:37 | Kvicka
Fotky Meimeie pořízené na začátku srpna ^^ Snad se budou líbit :3
Some photos of Meimei taken in early August. Please enjoy ^.^


Všechny fotografie lze kliknutím zvětšit/click on photo for original size

Name of project: Walking by the lake
BJD(s): Meimei (CP Luts Delf El, Fantasy doll body)
Photos by: kvicka

Bathing (Meimei's summer trip)

16. srpna 2013 v 19:32 | Kvicka
Poslední díl Meimeiova loňského letního výletu. Hodně důležitou část tu tentokrát zaujímají Behind the scene fotky..xD

6. Bathing (the end)

This is the last part of series "Meimei's summer trip" about Meimei's and his friend Meijun's bathing in pond.
Toto je poslední část série "Meimei's summer trip", tentokrát se Meimei a jeho kamarád Meijun jeli koupat.

BJDs: redhaired one = Meimei (hybrid CP Luts Delf El; Fantasy doll body)
red-long-haired one (only on one last photo) = Meijun (he belongs to my friend, Erizu)

(fotky jdou kliknutím zvětšit/click on photo for originl size)

Box opening - nové tělo pro Itsuiya

12. srpna 2013 v 15:25 | Kvicka
Jak někteří možná věděli, ještě před letním BJD srazem....to znamená, týdnu před 27.7., jsem objednala pro Itsu nové tělo (od Magical Angel). Tím chci také poděkovat Kůzleti, která mě na Teplickém lolita pikniku, nechala vyzkoušet Itsuovu hlavu právě na Magical Angel tělo. Tím se značně uspíšil celý proces objednávky a nemusela jsem čekat až po srazu.
No a pokud sledujete můj FB účet, tak jste možná zaznamenali mé překvapení, když se už 7.8. u nás objevila krabice ^.^
Společnost byla extrémně rychlá ^.^
Udělala jsem krátký Box opening nového těla. Bohužel jsem teda neměla čas ani náladu vyluxovat. Takže uvidíte náš ošklivý koberec plný kočičích chlupů..xD taky jsem neměla náladu snažit se fotit hezké fotky..a s tím, že přirozeného světla ubývalo, nejsou fotky žádná sláva ...a neměla jsem ani sílu je pak nějak pěkně upravit. Aby toho nebylo málo, tak mi server zase pokazil kvalitu..ale to už opravdu nemám sílu řešit. A asi to nebude ani nějak zajímavé či vtipné...nicméně tady to je (doufám, že to bude alespoň čitelné)

Trip to pond (Meimei's summer trip)

3. srpna 2013 v 14:01 | Kvicka
Loser kvicka...s roční, zpožděním jde dodělávat fotky z Meimeiova loňského léta..xD ......
Ještě by měla přijít jedna část...poslední (snad ještě dneska..xD ať mám další rest z krku)
(Fotky nejsou úplně povedené..prali jsme se se světlem...pak prozměnu s protisvětlem...
ale když už jsme se tak snažili, napozovali a nafotili..tak je to třeba zveřejnit..xD)

5. Trip to pond

This is fifth part of series "Meimei's summer trip" about Meimei's and his friend Meijun's trip to pond.
Toto je pátá část série "Meimei's summer trip", tentokrát Meimei a jeho kamarád Meijun jeli k rybníku.

BJDs: redhaired one = Meimei (hybrid CP Luts Delf El; Fantasy doll body)
blackhaired one = Meijun (he belongs to my friend, Erizu)

(fotky jdou kliknutím zvětšit/click on photo for originl size)


Meimei si pořídil klacek...asi chtěl lovit ryby...nebo možná praštit Meijuna..xD

Dollisseum - Power and Youth (Itsuiyo)

27. července 2013 v 22:54 | Kvicka
Takže...pořád tu s tim otravuji (psala jsem o tom v článku ZDE)....ale Itsu je v soutěži "Deviantart's next top model - DOLLISSEUM". A je tam stále. Přežili jsme první kolo a dokonce jsme nebyli ani mezi třemi adepti na eliminaci ^.^
(Upřímně doufám, že přežijeme i druhé kolo... ikdyž téma je tentokrát dost zákeřné x_X)

A tohle jsme strovřili pro první výzvu. (+ jedna backstage fotka)
Téma bylo "Power and Youth". Ve zkratce šlo o fotku, která by tématicky zapadala do časopisu pro mladé business lidi. Nic příliš seriozního, zároveň vyjadřující moc a mládí. Takže tak.

(fotky jdou kliknutím zvětšit do originální velikosti)

A tady ještě BACKSTAGE foto ^.^
 
 

Reklama