Březen 2018

TOP music discoveries Jan,Feb 2018 (hardcore, metalcore, rock,metal)

3. března 2018 v 23:49 | Kvicka |  Ostatní hudba
Začněme hlavnímu účelu tohohle článku.
Od začátku tohoto roku si vedu na Spotify TOP discoveries playlist, protože kromě ok písní, které si přidám běžně mezi oblibené, mám ještě takové , co mě na první poslech dostanou a na ty mám v navíc v tomhle speciální playlistu.
A protože si myslím, že jsou tak geniální, musím se o ně s někým podělit xD

Následující odstavec bude znít možná trochu jako reklama, ale já to vážně můžu jen doporučit.
Už to bude přes 2 roky, co používám Spotify.
Je to super věc na objevování nové hudby (bohužel tedy ne zrovna J-rocku...moc ho tam neni a to, co tam je jsou spíš starší známé skupiny, takže nic moc na objevování).
V podstatě to zmapuje to, co tam posloucháme a pak vám začne na týdenní bázi nabízet 30 songů v "Discover weekly".
Ne vždy se úplně trefí. Ale objevit týdně 3 nové super skupiny je často dostačující xD A čím déle tam fungujete tím víc accurate suggestion dostáváte. Nebo mě to alespoň tak přijde.
Je tam taky spousta jiných možností, jak najít nové věci: playlisty na žánry nebo různé nálady, song-radio (generuje podobné songy k vybrané písni, artist-radio.... nebo jen manuálně proklikávat na podobné interprety z vašich oblíbených.
Jde tam v pohodě fungovat na bezplatném účtu...jen sem tam musíte přetrpět 15-30 sekundovou reklamu. Žádná jiná omezení jsem minimálně na desktopové aplikaci nepostřehla. Jak funguje bezplatná verze na smart phonech nevim. Nicméně placená ma tu výhodu, že vám songy uloží a můžete je poslouchat i offline.
Důležité je, že poslechem tam podporujete umělce - ať máte placený nebo neplacený účet, každý poslech se interpretovi započítá do finální částky, co jim Spotify zaplatí....údajně... :D


Pokud máte Spotify (nebo vás moje úvodní vychvalování zlákalo), tak můžu poskytknout přímo odkaz na playlist, který je živí a přidávám pravidelně věci, jakmile je objevím: TOP NEW DISCOVERIES

Jinak songy, co se dají na youtube dohledat najdete i v tomhto článku.
Jedná se o 29 skladeb různých stylů - hlavně tedy mix hardcore, metalcore, posthardcore, rock, metal.
3 nicméně najít na youtube nešly, takže jsou tu jen jména...to je třeba u Charcoal Tongue - Lead You To The Dark extrémní škoda, protože ten song zbožňuju ❤


No...a protože je to 26 videí...tak bude chvíli načítat...I guess XD
The Royal - Feeding Wolves
Miseria - The Golden Gray
All Faces down - Stop to Fall