Everyday visual kei hairstyle

11. května 2016 v 13:54 | Kvicka |  Visual kei - tipy a rady
Za poslední cca dva roky jsem dostala hned několik žádostí o video, jak dělám visual kei účes. Už nějakou dobu jsem něco takového plánovala a věřte tomu nebo ne, konečně přišla ta chvíle XD
Nejen že jsem zvládla natočit aktuální verzi, ale tentokrát se neztratila v hlubinách mého exteráku ani počítače a dokonce jsem jí sestříhala, otextovala a skutečně zveřejnila.

Kvalita videa bohužel není nějak excelentní, ale s tim se nedá nic dělat, pokud člověk očividně nemá super luxusní koupelnu ideálně s ateliérovým osvětlením xD
(...a ideálně i profi program na tvorbu videa, protože movie maker od windows tu kvalitu po uložení dost srazil >_< Ale můj notebook je zrovna na pokraji odchodu do křemíkového nebe, každou půl hodinu mi oznámí, že se pevnný disk chystá selhat, ať si prý jako udělám zálohu, a tak mám silné pochbnosti, že by přežil chod nějakého náročnějšího programu x_X)

Jedná se o video pro každodenní visual kei účes.
Není to nic složitého a propracovaného, a pokud máte trochu zkušeností, jde takový účes zvládnout cca pod 10 minut.
(Když totiž nosíte visual kei každý den, věřete mi, že se vám nebude chtít účesem každé ráno zabít hodiny. A vaše vlasy ocení, když je budete na každodenní bázi ničit jen přiměřeně a extrémní likvidaci si necháte jen pro zvláštní příležitosti xD)

Do videa jsem navíc přidala ještě nějaké typy a rady, které třeba někomu i pomůžou ;)


A kdyby někdo potřebovala, udělala jsem i druhou verzi v češtině :3


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama