Květen 2016

When the rain is falling (Digital drawing - GIF)

11. května 2016 v 23:15 | Kvicka |  Kresby a malby
Včera večer jsem se šla projít ven a dostala jsem neodvratnou potřebu nakreslit álej v noci
(protože ta, co máme tady na sídlišti, mě strašně fascinuje ^.^)
Tak jsem zas dnes chvíli kreslila a musím říct, že jsem docela spokojená s tím, jak to dopadlo.

Další neskutečnou výhodou kreslení v digitální podobě je, že můžete obrázky rozpohybovat :)
Což mi přijde jako takový magic touch.Mám ještě verzi bez animace s procházejícím člověkem...

Experimenty a krajiny (painting)

11. května 2016 v 14:06 | Kvicka |  Kresby a malby
Taky jsem si řekla, že se podělím i o výsledky z workshopů, co jsem poslední dobou zkoušela.
Byla jsem několikrát s mojí tetou na Creative víkendech, které mají vždycky tak jednou za čtvrt roku v Dubči (Praha). Figuruje tam jedna společnost Art Vive, která za 150 Kč dělá vždy jednorázové workshopy (trvající cca hodinu). Takže pokud jste z Prahy a chtěl byste si něco podobného někdo zkusit, můžete mi napsat do komentářů nějaký kontak na vás a já dám vědět, až se tam zas nějaký creative víkend bude konat ;) A nebo se můžete sami porozhlédnout na jejich stránkách.

Normálně je všechno kromě obyčejné tužky mým nepřítelem (a občas i ta xD). Velmi pomalu se sžívám s akvarelovýma pastelkama, (teď teda i s digitálním kreslením), v Inktobru jsem zkoušela tuž a redispéro...a tady je to velký experiment s olejovými barvami.


Everyday visual kei hairstyle

11. května 2016 v 13:54 | Kvicka |  Visual kei - tipy a rady
Za poslední cca dva roky jsem dostala hned několik žádostí o video, jak dělám visual kei účes. Už nějakou dobu jsem něco takového plánovala a věřte tomu nebo ne, konečně přišla ta chvíle XD
Nejen že jsem zvládla natočit aktuální verzi, ale tentokrát se neztratila v hlubinách mého exteráku ani počítače a dokonce jsem jí sestříhala, otextovala a skutečně zveřejnila.

Kvalita videa bohužel není nějak excelentní, ale s tim se nedá nic dělat, pokud člověk očividně nemá super luxusní koupelnu ideálně s ateliérovým osvětlením xD
(...a ideálně i profi program na tvorbu videa, protože movie maker od windows tu kvalitu po uložení dost srazil >_< Ale můj notebook je zrovna na pokraji odchodu do křemíkového nebe, každou půl hodinu mi oznámí, že se pevnný disk chystá selhat, ať si prý jako udělám zálohu, a tak mám silné pochbnosti, že by přežil chod nějakého náročnějšího programu x_X)

Jedná se o video pro každodenní visual kei účes.
Není to nic složitého a propracovaného, a pokud máte trochu zkušeností, jde takový účes zvládnout cca pod 10 minut.
(Když totiž nosíte visual kei každý den, věřete mi, že se vám nebude chtít účesem každé ráno zabít hodiny. A vaše vlasy ocení, když je budete na každodenní bázi ničit jen přiměřeně a extrémní likvidaci si necháte jen pro zvláštní příležitosti xD)

Do videa jsem navíc přidala ještě nějaké typy a rady, které třeba někomu i pomůžou ;)


A kdyby někdo potřebovala, udělala jsem i druhou verzi v češtině :3

"Just you. It's enough." (digital drawing; m/m)

8. května 2016 v 19:54 | Kvicka |  Kresby a malby
Výsledek mého snažení za poslední tři dny je na světě ^.^
Celé to vzniklo jako rychlý (opravdu velmi ošklivý xD) koncept asi před měsícem a půl...
Ale vzhledem k tomu, že kreativní nálada ze začátku týdne přetrvala, tak jsem si řekla,
že se do toho pustím znova a zkusím to tentokrát nakreslit pořádně.
Protože tohle jsem prostě musela nakreslit.
A hle...myslím, že se docela povedlo ^.^Nejsou to moje OC (charaktery), takže jde spíš o fanart ;) Ale to není zas tak důležité..(a je to super mega ultra tajné..xD)

Merman and weird things..... (digital drawing)

8. května 2016 v 16:27 | Kvicka |  Kresby a malby
Slíbená tvorba s novým kreslícím tabletem. Všechno začalo velmi nevinně vyprávěním Kůzlete jednoho večera na Animefestu...a pak nějak díky ospalosti a nesouvislým myšlenkám Erizu...z toho vzniklo něco fakt divného xD
A protože já jsem kvička, hned jsem se rozhodla, že to musím nakreslit XD
Nicméně hlavní point je, že z toho v podstatě jako vedlejší produkt vylezl/a mořská panna/pán/příšerka.

Nebojte, pokud jste originální nápad "five dicks" už neviděli na FB, tak o nic nepřijdete. Přikládám ho na konec článku. xD


Strávila jsem totiž docela dlouho tím, že jsem se vykreslovala s akvárkem..xD A aby to nebyly jen hodiny strávené nad blbostí (uvidíte o čem mluvím xD), tak jsem si to sama odůvodnila tím, že někdy to akvárko využiju, abych do něj nakreslila i něco pořádnýho. No, a protože když už má člověk kreativní náladu, je lepší pokračovat dřív, než mu uteče někam do pryč, hned jsem se do toho pustila. Vznikla nakonec tahle mořská potvůrka ^.^Tady sice původní akvárko vůbec není. Ale chtěla jsem detail na mořskou potvůrku, protože v celkovém obrázku není takový záběr na detail..a já se tak snažila.

Patří totiž do tohoto obrázku.

Life in vain ...what's going on III.

8. května 2016 v 14:52 | Kvicka |  >> Moje kecy a myšlenkový pochody
Tak tedy...jsem se rozhodla napsat další update na můj error život. Asi jste si poslední dobou všimli, že moc nic nezveřejňuju. Důvodů je hned několik, ale ve zkratce jde říct, že můj život asi prostě zešílel a nemám sice tušení, jak je to možné, ale mám ještě míň času než obvykle (a asi se to teď ani nezlepší, protože se musím začít učit na moje poslední státnice a připravovat na obhajobu).

Asi se ptáte: Co tedy bude, kdy všechno doženu, kdy zveřejním slíbené věci, pokročím s fotkami, zveřejním BJD photostory, dopošlu outfity....???
No...jak prohlásil jeden charakter z opravdu povedené knižní série...
Bohužel moje křišťálová koule se ale někam zakutálela a nemůžu jí najít...takže máte smůlu xD
Snad jediné, co vidím teď reálně (jelikož bych se v pondělí opravdu pomalu chtěla začít učit), je zveřejnění nějakých kreseb a pozor! možná i konečně videa na Visual kei účes.

Teď tedy k věcem, co se přihodili.