School happened...but I'm still alive

8. prosince 2015 v 20:20 | Kvicka |  >> Moje kecy a myšlenkový pochody
Kvička hlásí, že je stále na živu...a pokud mi po těch dvou měsících ještě zbyli nějací čtenáři, tak tady je vysvětlení, proč a jak se dva měsíce nic nedělo.

Velmi zkráceně: Stala se škola >_< a poslední měsíc především díplomová práce, kterou jsem se zoufale snažila stihnout v termínu...výzkum se ale hrozně protáhl (a pokud jste náhodou byly mou výzkumnou objetí moc moc vám znova děkuji) ...nakonec jsem zjistila, že lze práci o semestr odložit a musela toho využít -__-

V říjnu jsem ještě najaký ten čas trochu měla, ale hodně jsem ho věnovala kreslení. (Celkově se poslední dobu pokouším víc kreslit. Začalo to Wreck this journal ...pořídila jsem si nový skicák a doufám, že budu mít čas na to pokračovat. Úplně původně jsem myslela, že budu kreslit každý den advetu až do vánoc jeden obrázek, ale no time. Hlavně jsem v rámci toho přemýšlela, že bych na facebooku jen pro moje kreslení založila stránku. Co vy na to? Mělo by to smysl?)


Zkoušela jsem tedy poprvé v životě dělat nějakou kreslicí výzvu - konkrétně řájnovou Inktober challenge (tady kreslení inkoustem/tuží). Pokud mě sledujete na facebooku nebo tumblr, tak jsem tam většinu posílala ;) Bohužel na konci měsíce, už nebyl čas ani na to, takže nakonec nemám všech 31 kreseb, jak jsem doufala, nicméně můj cíl je eventuelně je stejně dokreslit.
Nakonec je zatím obrázků 25 (i s jedním kresleným až v listopadu) a zveřejním je co nejdříve - pokusím se dnes- i tady ;)

Jinak se nic moc nového nestačilo stát. Jen, že kvička dostala od strýce chytrý telefon - což znamená první chytrý telefon vůbec a většinu času si teď připadám ultra blbá (trvalo 3 týdny než jsem zjistila, jak při zamknuté obrazovce nezvednout hovor při odemykání >_<) a většinu času ho chci rozšlapat, protože jak už je asi použitej nebo co, děje se tam bordel...(nejvíc mě štve, když se rozhodne, že se mu zrovna nechce psát).

Hlavní point ale je KVIČKA MÁ INSTAGRAM xD
..takže teď posílá spoustu hloupých fotek tam :D
Kdo chcete můžete mě sledovat :D nic extra asi radši nečejkejte xD
Najdete mě pod a.kvickaV následujících dnech do Vánoce se budu snažit co nejvíce věcí dozrveřejnit. Probrat fotky a to jak BJD, tak ty mimo. Ale nic tentokrát neslibuju, jelikož v lednu mě čekají minimálně první ze dvou státnic (ještě si nejsem jistá, jestli se cítím na oboje dvoje najednou, tak to možná rozdělím, když už stejně o další semestr prodlužuju). Takže možná zase budu zaneprázdněná.

Což je zatím ode mne vše...jdu rychle dohánět xD


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Meow Meow | E-mail | 8. prosince 2015 v 20:56 | Reagovat

Ohh Kvicka se vrací :> Jsem moc ráda :D Každý den jsem to tady kontrolovala, aby mi něco náhodou neuniklo °^°

2 Šárka Šárka | 9. prosince 2015 v 10:27 | Reagovat

Souhlasím! I já jsem moc ráda, že je Kvička zpátky! Na tvé kresby se moc těším! Když dáváš článek z tvého WTJ, tak já mám Vánoce! Zbožňuji tvůj WTJ, tak se nemohu dočkat tvé kresby! :-)

3 Kvicka Kvicka | E-mail | Web | 12. prosince 2015 v 22:59 | Reagovat

[1]: To ráda slyším :3

[2]: To mě těší ;) a neboj, WTJ upadate bude a možná i před skutečnými Vánoci xD

4 Šárka Šárka | 13. prosince 2015 v 10:18 | Reagovat

[3]: Joo?? Jupí!! Mooooc se těšííím!!!! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama