Prosinec 2015

One damned visual kei error year - March

29. prosince 2015 v 23:08 | Kvicka |  Fashion (and one damned visual kei error)
Pokusím se ještě něco dohnat, než se odeberu do další hibernace (tedy než se začnu učit na státnice - což intenzivně přijde hned po novém roce -_-)..pak mě totiž zase nějakou dobu neuvidíte.

Jsou to staré outfitové fotky do ročního fashion visual kei projektu - "one damned visual kei error" - (které jen nemám čas zveřejňovat xD) a proto jsou teprve teď za březen xD
Můžete tu najít i fotky za LEDEN a ÚNOROutfity
(Opět se budu zároveň snažit popsat, jednotlivé kusy oblečení, pokud si vzpomenu xD)

Veselé Vánoce

24. prosince 2015 v 12:23 | Kvicka |  >> Other
Já a náš vánoční kocour Bucky vám přejeme krásné Vánoce a svátky a co nejvíce dárků ;)(Původně jsem doufala, že se mi podaří s vánočníma čepičkama nafotit obě kočky, ale Mystique se tomu úspěšně vyhla..xD
jelikož se od včera neukázala..xD)

BJD and snowball fight (Meimei, Itsuiyo)

23. prosince 2015 v 23:05 | Kvicka |  (-BJD-) My BJD's photos and related stuff
Tady jde lehko poznat, že se jedná o fotky z minulého roku, protože letos se sněhu asi nedočkáme.
Právě proto se podlě mě fotky alespoň hodí, protože nám sníh přinousou, alespoň na obrazovky XD

Loni po vánocích, když napadl sníh, jsem kluky vytáhla ven. Trochu se to ale zvrhlo v sněhovou bitku....
(a tentokrát to překvapivě vyprovokoval Itsu a ne Mei..xD)


BJD Christmas (Meimei)

23. prosince 2015 v 18:08 | Kvicka |  (-BJD-) My BJD's photos and related stuff
Z nějakého nepochopitelného důvodu, jsem nikdy nezveřejnila fotky z loňských Vánoc O.O (přitom už je tu mám dokonce upravené).
(Vlastně v tomhle roce jsem toho celkově moc zveřejnit nestačila >_<)
A přitom Meimei loni tak krásně zdobil stromeček.


A protože letos jsem musela Meie i Itsua opustit (což bylo těžké rozhodnutí x_X)
a Vánoce spolu tedy oslavíme až 29. nebo 30. (podle toho kdy se do Prahy vrátím),
tak alespoňmůžu zveřejnit fotky z loňského roku xD

Last year Christmas: Meimei decorating tree

Nový design

14. prosince 2015 v 5:18 | Kvicka |  My graphic

Tadáááááááááááááá

Je to tady. Po několika dnech úmorné práce a bojů je tu konečně nový design vykoupený potem a slzami Kvičky xD
Blog.cz samozřejmě sabotoval jak jen to šlo..a photoshop si taky přidal svou trošku do mlýna.
Takže je design důkladně pokřtěn hromadou nadávek..xD
(a bude tu následujích 10 let..xD protože nevěřím, že dřív naberu energii na podobnou válku..xD)


Je to opravdu velká změna tak doufám, že se moc nevyděsíte xD

....buďme upřímní..myslím, že si na to sama budu muset nějakou dobu zvykat xDDD

Jak si asi všimnete je design o něco světlejší. Taky je prakticky celý stvořen z vlastních zdrojů. Respektive použila jsem své vlastní kresby a fotky.

Zároveň se kromě designu změnily i některé rozcestníky (nejvíce hlavní rozcestník MY WORLD) a někde rozcestníky přibyly (Fashion, Photos).

Já upřímně doufám, že bude všechno fungovat, jak má a zároveň, že bude nový design uživatelsky přívětivý.
Tím vás chci všechny poprosit o váš názor, připomínky, cokoliv vás napadne.
Pokud zjistíte, že někde něco neodkazuje kam má, nezobrazuje se, zobrazuje se špatně nebo jen, že se vám v tom špatně orientuje, prosím, dejte mi to vědět ;) Pokusím se to napravit ^.^


Takže očekávám váš feedback :3


Fashion - visual kei

14. prosince 2015 v 4:49 | Kvicka
Je tu úplně nový rozcestník. Rozdělila jsem rubriku, která se týkala módy visual kei na 4 části). Jedna zahrnuje outfity, druhá novinky v šatníku, třetí visual kei tipy, čtvrtý vlastnoručně vyráběné nebo upravované věci. Snad to bude takhle přehledné a ne matoucí.
Kdyžtak se ozvěte do komentářů, jestli je to vyhovující ;)


My world

14. prosince 2015 v 4:03 | Kvicka
Oblíbené obrázky atd.

Co takhle změnu......

12. prosince 2015 v 22:57 | Kvicka |  >> Other
Mám ďábelský plán xD

Tak mě teď v poslední době nějak popadlo, že bych to tu chtěla změnit.
Myslím po vzhledové stránce. Přece jen tenhle styl designu je tu v podstatě 9 let a přesně tenhle design už 5 a půl roku. A upřímně už to mám rozdělané, dokonce z velké části hotové. Rovnou varuju, že to bude hoooooooooooooooodně velká změna xD takže to tu asi nepoznáte...bude to šok xD
Upřímně doufám, že to bude přehledné a ne moc matoucí xDD

No a stane se to..někdy v následujících dnech...v závislosti na tom, jak rychle se mi podaří přeprat blog x_X aby to bylo jak chci.....což už teď zabralo slušnou dávku času a velkou hromadu nadávek...a to zdaleka není hotovo.


Dražte palce a připravte se xD

Inktober challenge (art)

8. prosince 2015 v 21:59 | Kvicka |  Kresby a malby
Letos jsem se tedy poprvé ve svém životě účastnila kreslící výzvy a to výzvy - Intkober challenge, což je výzvy na říjen zaměřejucí se na kreslení inkoustem/tuží.
(Co jsem koukala, tak v povolených pomůckách jsou i běžné vytahovače různých šířek. Nicméně toho jsem využila pouze jednou, protože mi přišlo zajímavé zkusit opět po dlouhé době pracovat s jedním z mých úhlavních nepřátel - redispérem XD A tak jsem si ho koupila. Po prvních pár dnech jsem si dokoupila i barevné tuže, aby obrázky byly zajímavější a občas jsem zapojila do hry i štětec. Po hromadě nadávek na začátku, se to začalo zlepšovat a někdy jsem měla dokonce pocit, že tuším co dělám xD

Bohužel ke konci měsíce už jsem neměla skoro vůbec čas a proto nakonec nemám všech 31 obrázků.
Můj cíl ale je, je dodatečně dokreslit.
Zatím je jich 25 (jeden je již dokreslovaný v listopadu).

Co se týče výsledků...
Některé jsou lepší, některé jsou nepovedené (například mimozemšťan na kávě xD), na některé jsem dokonce slušnšě pyšná ^.^A tady už jsou všechny hezky ve velkém:

School happened...but I'm still alive

8. prosince 2015 v 20:20 | Kvicka |  >> Moje kecy a myšlenkový pochody
Kvička hlásí, že je stále na živu...a pokud mi po těch dvou měsících ještě zbyli nějací čtenáři, tak tady je vysvětlení, proč a jak se dva měsíce nic nedělo.

Velmi zkráceně: Stala se škola >_< a poslední měsíc především díplomová práce, kterou jsem se zoufale snažila stihnout v termínu...výzkum se ale hrozně protáhl (a pokud jste náhodou byly mou výzkumnou objetí moc moc vám znova děkuji) ...nakonec jsem zjistila, že lze práci o semestr odložit a musela toho využít -__-

V říjnu jsem ještě najaký ten čas trochu měla, ale hodně jsem ho věnovala kreslení. (Celkově se poslední dobu pokouším víc kreslit. Začalo to Wreck this journal ...pořídila jsem si nový skicák a doufám, že budu mít čas na to pokračovat. Úplně původně jsem myslela, že budu kreslit každý den advetu až do vánoc jeden obrázek, ale no time. Hlavně jsem v rámci toho přemýšlela, že bych na facebooku jen pro moje kreslení založila stránku. Co vy na to? Mělo by to smysl?)


Zkoušela jsem tedy poprvé v životě dělat nějakou kreslicí výzvu - konkrétně řájnovou Inktober challenge (tady kreslení inkoustem/tuží). Pokud mě sledujete na facebooku nebo tumblr, tak jsem tam většinu posílala ;) Bohužel na konci měsíce, už nebyl čas ani na to, takže nakonec nemám všech 31 kreseb, jak jsem doufala, nicméně můj cíl je eventuelně je stejně dokreslit.
Nakonec je zatím obrázků 25 (i s jedním kresleným až v listopadu) a zveřejním je co nejdříve - pokusím se dnes- i tady ;)

Jinak se nic moc nového nestačilo stát. Jen, že kvička dostala od strýce chytrý telefon - což znamená první chytrý telefon vůbec a většinu času si teď připadám ultra blbá (trvalo 3 týdny než jsem zjistila, jak při zamknuté obrazovce nezvednout hovor při odemykání >_<) a většinu času ho chci rozšlapat, protože jak už je asi použitej nebo co, děje se tam bordel...(nejvíc mě štve, když se rozhodne, že se mu zrovna nechce psát).

Hlavní point ale je KVIČKA MÁ INSTAGRAM xD
..takže teď posílá spoustu hloupých fotek tam :D
Kdo chcete můžete mě sledovat :D nic extra asi radši nečejkejte xD
Najdete mě pod a.kvickaV následujících dnech do Vánoce se budu snažit co nejvíce věcí dozrveřejnit. Probrat fotky a to jak BJD, tak ty mimo. Ale nic tentokrát neslibuju, jelikož v lednu mě čekají minimálně první ze dvou státnic (ještě si nejsem jistá, jestli se cítím na oboje dvoje najednou, tak to možná rozdělím, když už stejně o další semestr prodlužuju). Takže možná zase budu zaneprázdněná.

Což je zatím ode mne vše...jdu rychle dohánět xD