BJD sleepover party "Harty Pard"

28. srpna 2015 v 23:35 | Kvicka |  Fotografie z BJD srazů
English summary at the end of article.

Opět provedu obrovský časový skok a článek se bude týkat nejaktuálnější akce. Jde tedy o jakýsi záznam a fotodokumentace z mini sleepover BJD party a dění okolo. Fotky bohužel nejsou zrovna dvakrát kvalitní, jelikož mou foťák si jednoduše vůbec nerozumí s méně intenzivním osvětlením >_<
Tato sleepover BJD party se nám celá nějak drasticky zvrhla a nějaké pořádné fotky vznikli až následujícího dne odpoledne (za velmi dramatických obvyklých podmínek, o kterých vám dále povyprávím xD).Taky chci rovnou upozornit, že článek se netýká striktně jen BJD a bude obsahovat i spoustu šílených fotek našich maličkostí.
Aneb jak nevinná BJD pyžamová párty skončila "klubem sráčů", "winter soldier make-upem" a velmi stresujícím focením následujícího dne. (Jelikož pravidlo číslo 1., jakmile jdete někam fotit BJD: Všichni lidé se rozhodnou, že tudy teď musí chodit!)

"When sleepover BJD party goes wrong"


Účastníci:
  • Meimei (majitelka kvicka)
  • Itsuiyo (majitelka kvicka)
  • Kei[ova hlava] (majitelka kvicka)
  • MeiJun (majitelka Erizu)
  • Rozen (majitelka Erizu)
  • Belial (majitelka Erizu)
  • Azzy (majitelka Kůzle)
  • Edward (majitelka Kůzle)
  • Neri (majitelka Kira Kitsune)
Začalo to všechno v neděli navečer po odchodu z Natsuconu a hned jak jsme převlekli naše resinové společníky do pyžam (a poté, co jsme vzdala marné snahy udělat Meimeiovi culíčky, které i po šestém pokusu připomínaly spíše antény), už to šlo se vším z kopce. Opět jsme za pomoci kabátu, náhradních rukou a tentokrát ovčích mini papučí stvořili "pana Kabáta", který se následně snažil Azzimu, mimo jiné, vypíchnout oči. Azzi to však bral s poměrně velkým klidem. Pravděpodobně to považoval za halucinace způsobené... "jeho životním stylem" (čtěte: drogy a alkohol).


Kei byl zatvrzele přesvědčen, že přetrvávající absence jeho vlastního těla, mu nebrání se party zúčastnit a tak se tam mezi nás nasáčkoval...xD BJD těla jsou naprosto přeceňovaná a jde si snadno poradit i bez nich! xD Kvedlačka to všechno jistí. (Kdyby něco, tak na první fotce má Kei nohy dole u sousedů..xD)
(levá fotka je od Kiry) .......

Zmohli jsme se na dramatickou společnou fotku. Zatímco Belial už čekal s lahvičkou "poslední pomoci", aby mohl někoho (Meijuna) zachránit, Azzy už byl dávno za bodem, kdy by ho zachránit šlo. Itsu zamyšleně hleděl do hrnce, v kterém bylo něco silně nechutně vypadajícího, co opravdu nechcete vidět.

Zleva sedí Belial, Itsuiyo, Meimei, Neri, rozvalený Meijun, nahoře vpravo Edward, na zemi se povaluje Azzy a vedle před pohovkou sedí Rozen a Kei.

Neri dostal MSD zvon na záchod a měl z toho očividně velkou radost, že se s ním tak tulil. XD

A pak.... Pak jsme založili "klub sráčů" a následující půl hodiny strávili tím, že jsme tvořili BJD toaletní papíry.
Tadáááá!

Meimei a jeho vlastní toaleťák.....xD

Meijun rozvalený na pohovce a jeho toaleťák.


Chudák Itsu dlouho netušil zradu, která se proti němu chystala. A pak najednou z ničeho nic byl připraven o své vlastní tělo, které opět sprostě zkonfiskoval Kei. (A nevrátil ho ani nesledujícího dne. A proto venkovní focení probíhalo s Keiem.)
Sotva Kei získal tělo, hned se jal blízkého naprosto nezávazného seznamování s Edwardem.

Eventuelně z téhle části vznikne malé pointless fotostory. Ale to záleží na mnoha faktorech. Třeba na tom jestli o něj bude zájem.....a potom také na konstelaci hvězd, postavení planet, na úrovni gama záření, hodnoty erupcích na slunci a aktivitě cvrčků v jižním Mexiku.....a tak podobně xD

Teď si dáme chvíli pauzu od BJD.
Následný záměr byl jednoduchý a neškodný. Udělat si společné foto nás čtyř.
(kvicka, Kůzle, Erizu, Kira)

Hm.....bohužel, ale i tato část plánu se mírně vymkla z podkontroly a než jsme se nadály, měly jsme v rukou lžíce a vidličky (přísahám, že si vážně nevzpomínám, proč jsem je vlastně donesla) a nejsmutnější na tom bylo, že jsme prakticky nic nevypily xD

Pak už byl jen malý krůček k další šílenosti. Další kvičky brilantní výmysl, pořádně si protřít moje nalíčené oči a tím stvořit, jak s oblibou říkám, "Winter soldier make-up". Všichni jsme si tedy oči poctivě protřeli a to okamžitě vedlo k nápadu trochu tomu ještě pomoci, ať je naše šílenost řádně podtržena. A bylo dokonáno.

Welcome to our mad mad world
Shrneme-li večer, výsledek je takovýto. Spousty sráčů a toaleťáku. Parta cvoků a šílené fotky. Bolavá břicha ze smíchu. A najednou bylo pět ráno XD
Heslo večera: Harty Pard (to je tak, když se vám nepovede říct ani party hard XD)

Eventuelně jsme následujícího dne vstaly a zdálo se, že se nic nezlepšilo. Dále se konverzace nesla v podobně jeblé atmosféře stejně jako fotky našich BJD.


Až když jsme se později vypravili vyvětrat na čerství vzduch, vznikly konečně nějaké seriózní fotky.
Nicméně dramatické to také bylo. Jak jsem psala, hlavní pravidlo u focení BJD je, připravit se, že ve chvíli, kdy vybalíte doll začnou vám tam všichni lozit.
Kůzle a Kira nám nevěřili, když jsme to říkali. Našli jsme si takové hezké prázdné zastrčené místečko a sotva jsme je vyndali z tašek. Hle, jeden chodec a druhý chodec a paní s kočárkem a šup jede cyklista a pak zlatý hřeb večera (jelikož jsme fotili u garáží na sídlišti) přijelo auto, co zrovna do těhle potřebovalo zaparkovat. Aby to nebylo málo seděly v něm tři výkvěty české inteligence, kteří nám alespoň dvacetkrát zopakovali otázku, jeslti vyvoláváme satana či děláme čarodějnictví......no comment. Když konečně vypadli ,pokračovala promenáda chodců a další auto, které nutně potřebovalo zrovna do těchto garáží. Tentokrát postarší pár a pán byl docela milý. Horší bylo, že babku vyložil venku a celou dobu na nás nejapně zírala. Toliko k našemu štěstí s focením. Tohle už opravdu musí být nějaké vesmírné spiknutí naschválů.

Fotky, které jsem tam vyplodila, dám až potom do samostatného článku, ale tady jsou alespoň dvě na ukázku ;)
Kei v akci (na ukradeném těle..xD)

Neri (majitelka Kira)A na úplný závěr taková malá perlička. Zjistily jsme, že u nás v čínské restauraci si můžete očividně objednat "mořský poldy" xD

--------------------------------------------------------------------------------

English summary:
It should be calm little BJD sleepover party. It went crazy and then totally wrong. xD
We did crazy things with coat and shoes and body-less dolls. Then managed only one quite normal together-photo and all went down the path xD We had funny MSD toilet bell so it somehow went and in the end we spent some time making BJD toilet paper and joking about our "club of crappers". XD
Then my body-less doll, Kei, stole (again) Itsuiyo's body and made very close and very not-binding acquaitence with Edward (and ended in bed together - I will eventually post whole photostory).
And then it got even worse xD We wanted simply take some photo of us and somehow it went crazy. Then I got one damn stupid idea and smeared my eye make-up and from there it was only one step to total craziness and so we helped our "make-ups" a little and so I ended with black eyes, which I call "Winter soldier make-up" xD
Next day morning it was the same crazy atmosphere so more crazy photos was born - like Azzy in dress.

Only when we get out I managed to make some normal photos (more will come, these two are just teaser). ...and as always when we got there and unpacked dolls to take photos all people...LIKE REALLY ALL PEOPLE decided that it's great time to use that place for walking or even parking.... That can't be accident. It happened to me too many times.

BJD participants: Meimei (owner kvicka), Itsuiyo (owner kvicka), Kei['s head] (owner kvicka), MeiJun (owner Erizu), Rozen (owner Erizu), Belial (owner Erizu), Azzy (owner Kůzle), Edward (owner Kůzle), Neri (owner Kira Kitsune)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kůzle Kůzle | 29. srpna 2015 v 0:01 | Reagovat

Tenhle článek si ukládám a budu se k němu vracet vždycky když budu mít špatnou náladu xD Je to velice dobře napsané a myslím,že to shrnuje všechny šílenosti večera, které se udály XD
Omg..opravdu, nejsmutnější na tom bylo,že jsem prakticky vůbec nepily XD

2 Šárka Šárka | 29. srpna 2015 v 15:52 | Reagovat

Hehehe! Tak tomu říkám pořádná párty! :-D :-D :-D Ovšem výroba toaletních papírů se vám nesmírně zdařila! Jen se musím smát, že na pyžamové párty jste začaly vyrábět toaleťáky! Už jen když článek (mimochodem fantasticky napsaný)čtu, tak vás úplně slyším, jak jste se nasmály!!! :-)
Fotky jsou úžasné! A já se musela smát (až mi slzy tekly) u fotky, kde píšeš, že: "Kdyby něco, tak na první fotce má Kei nohy dole u sousedů"!!! :D:D:D To je božíííí! :D:D

No vidíš, tak už víš, co jíš, žádné mořské plody, ale poldy!!!! Tak by mě zajímalo, jak jsi si pochutnala! :-D

3 Kvicka Kvicka | E-mail | Web | 2. září 2015 v 21:22 | Reagovat

[2]: já jsem si ty mořský poldy nedala..xD takže nevím, jak chutnali..xD

4 Babakat Babakat | 3. září 2015 v 9:00 | Reagovat

To je SUPER!!! Krásně jste si to s holkama a dollkama užily. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama