Červen 2015

Disney stories I. - Cruella (Itsuiyo, Kei)

22. června 2015 v 13:21 | Kvicka |  (-BJD-) My BJD's photos and related stuff
Přináším první část mého Disney stories projektu.
"Disney stories photoproject" je založen na květnové měsíční fotografické výzvě, kterou jsme vyhlásily na BJDkingdom - Disney příběhy - konkrétně ty kreslené/animované(najdete tam ostatní velmi povedené příspěvky do výzvy, pokud máte zájem ;)


Disney příběhy mi osobně přijdou jako velmi zajímavé a inspirativní téma. Proto se mi také v hlavě nezrodil jen jeden nápad, ale hned několik. Nicméně díky zkouškovému období a práci na konceptu diplomky, jsem bohužel neměla tolik času, kolik by to chtělo (šítí oblečení žere relativně dost času >_<) a všechno nestihla. Proto zatím vznikla jen první část projektu = zatím jen jeden z mých nápadů.
Jedná se o genderbend Cruellu de Vil z příběhu 101 Dalmatinů.

Takže mám teď tu čest vám představit mé dvě pánské verze Cruelly. Dvě verze, protože původně byla celá tato část projektu zamýšlena pro Itsuiya, ale v závěru mě napadlo, že bych mohla vyndat Keiovu halvu z krabičky (která chudák stále nemá tělo) a prohodit je. (Proto obě verze mají všechno společné kromě mě obličeje.)
Ve chvíli, kdy jsem to udělala, mi bylo jasné, že fotit projekt s Itsuem byla vlastně chyba. xD Ne že byl nebyl dobrá Cruella...ale oproti Keiovi...Kei se na ni prostě mnohem více hodí..xD Nicméně, když už jsem se s těmi fotkami Itsua, tak snažila, tak zas nechci, aby žádná neviděla světlo světa. Proto nakonec projekt skončil s dvěma verzemi.
Takže budete mít každopádně možnost posoudit to sami ^.~

Protože Kei je dle mého oficálně lepší Cruella bude mít tu čest být první v pořadí xD Následovat bude verze s Itsuem a na závěr ještě spolupráce s Meijunem (majitelka Erizu) - jelikož se ukázalo, že jsme měly na výzvu obě stejný nápad - takže "Cruella duo".


Name of project: Disney stories (část I.) - Cruella de Vil
BJDs:

Itsuiyo - Immortality of Soul S, Magical Angel body;
Kei - Immortality of Soul Sezz (tělo půjčené od Itsua)
Face-ups: kvicka
Outfit:


- ušito by kvicka
- cigareta zapůjčena od Erizu
- bílá paruka zapůjčena od Kiry + černý pramen zapůjčen od Erizu
Photos: kvickaKvicka is back in town

18. června 2015 v 19:53 | Kvicka |  >> Moje kecy a myšlenkový pochody
ANO, STÁLE ŽIJU xD
*dramaticky odhazuje kopy učení, knih a jiných zdrojů k diplomové práci*

Asi nebylo těžké, si všimnout, že jsem se skoro na dva měsíce ztratila, důvodem byl šílený...doslova šílený, konec semestru a zkouškové. Ale teď jsem zpátky. Mám za sebou poslední zkoušku a na diplomku nechci o prázdninách moc myslet...xD jen decentně. Takže snad budu mít nějaký ten čas. Ale než začnu dohánět všechno, co tu na mě čekalo a hezky se hromadilo a hromadilo, tak vám o tom šílenstvý budu muset povyprávět.

You see. I'm alive ^.^
(Včera s Kirou na Vyšehradě :)

Zatím to jen shrnu. Asi mi mělo být hned jasné, že moje prohlášení "tenhle semestr mám, jen tři předměty, tak to bude v pohodě" se na mě ošklivě obrátí xD A tak se taky stalo. Podíl na tom měl jednak fakt, že mi celý únor a tak začátek semestru zabil nějaký ošklivý chřipkový virus...takže jsem si připadala v pernamentním skulzu...následně problémy s počítačem (protože přesouvat hromady souborů z počítače na počítač a zase zpět, je docela náročné >_<). A vrchol byl, když si dvě j-rockové skupiny naplánovaly přijet do evropy během mých zkoušek XD
aneb Dir en grey and MUCCu, thank you for complicating my life...
Pak přišla ještě kardinální zrada, která je tak epická, že vám jí prozradím, až v samostatném článku.

Takže v následujících pár dnech, se tu objeví 3 články nazvané "Crazy life". První dva budou tak trochu reporty z koncertů, i když u toho z MUCC půjde spíše o souhrný popis našeho dramatického road-tripu s tairou, Ruukim a následně i Durcenwe. A pak článek věnovaný té "tajemné" zradě XD

Úplným závěrem si potřebuju zanadávat na celnici...aneb jak ušetřit 300 na poštovném, tím že objednáte dohormady triko i pro bráchu...a pak vám celnice napaří 500 clo..x____X
T____________T