Květen 2015

Wreck this journal - story of destruction III.

3. května 2015 v 17:23 | Kvicka |  Kresby a malby
Ve svém Wreck this journal mám hotové další strany a tak přináším update ;)
První část a úvod do toho, o co se vlastně jedná, najdete ZDE - Story of destruction I.

Budou zde stránka:
- STAND HERE (wipe your feet, jump up and down)
- FILL THIS PAGE WITH CIRCELS
- SEW THIS PAGE
(a také malý náhled na rozdělené COLLECT DEAD BUGS HERE)
Accessories update

3. května 2015 v 16:05 | Kvicka |  Visual kei - my closet
Bohužel věci, teď vůbec nejdou podle mého plánu. K mému běžnému nestíhání a škole se přidaly problémy s mým novým počítačem, které musel odjet na reklamační dovolenou, a přesun souborů z počítače na počítač mi ve věcech dělá jetě větší bordel >.<

Nicméně jsem teda alespoň dopsala jakou si první část closet updatu (kteoru už mám slušně dlouho rozepsanou)- Ta je čistě zaměřená na doplňky. No a protože poslední update na doplňky byl pomalu před rokem, tak je tam slušně novinek..xD (...a některé věci tam ani nejsou, protože jsem je za tu dobu stačila už i úspěšně ztratit -či rozbít..xD)

Ke všem věcem jsem se nažila dát odkaz, kde jsem je sehnala nebo kde sehnat jdou. (Bohužel často jsou teď už mnohem dražší a to jednak kvůli kurzu a taky protože je mám většinou z aukcí.)

Začneme řetízky:
Křídla a křížek - Mango (dárek od Kiry ^.^), Křídla s pentagramem - ebay, Stříbrtné hodinky - ebay, Druhé hodinky - ebay, Řetízek s křížem - GATE, Křídla s řetízky - SIX, Řetízek (..který vypadá jak řetěz ke kolu *.*) - dárek od Anasis; Trojřetízek s kříži - ebay, Awesome Dir En Grey přívěšky - MusicBox ;)