close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Newbie in my closet... (lets be creative again)

27. března 2015 v 19:39 | Kvicka |  Visual kei - Error fashion
CZ/ENG post

Celkově by to už chtělo udělat nějaký update článek na můj šatník. Je tam toho dost nového.
Ale než se vrhnu na ten, tak představím druhý kreativní update. (První je ZDE)
To znamená nové kousky v šatníku, ale s mým vlastním zásahem. Nové upravené kousky jsou dva. Z čehož tentokrát je jeden upravený původní potisk, který mi úplně nevyhovoval. Druhý je o pět kreslení na obyčejný černý top.
------
Well I should probably make some big wardrobe-update-article in near future, cause there is lot of new things there. But right now I'm here with crative-wardrobe-update - exactly second part (first part is here). On one shirt I modified original print, because it didn't really suit me. The second one is again my own creation on basic black top.


Oproti minule je tu jedna zásadní změna. Mám koupené vlastní barvy na textil. Takže nemusím používat akrylové barvy ani nemusím krást barvy na textil tetě..xD
Značka je to KOKOLO a na rozdíl od těch, co jsem si půjčovala u tety, tyhle teda nejsou zažehlovací. Takže teprv uvidím jak se tváří na pračku. Ale mají být na všechny druhy textilu kromě hedvábí..tak snad to bude okay.
/I have finally my own textil-paints so I don't have to use acrylic paints any more xDTakže v prvním případě se jednalo o úpravdu tohoto trika z ebay. (Mě stálo asi 120 kč. Teď je - i díky aktuálnímu "skvělému" kurzu - asi tak 2x dražší.) Pořídila jsem si ho, protože se mi líbilo hlavně zezadu..xD Ale obzvlášť když jsem ho pak měla doma, tak mi přišel ten potisk vpředu hrozně křiklavý a uměle vyhlížející. To dělá určitě ten hloupí bílí kruh. Oblékla jsem si to na sebe jednou a hned jsem to zas sundala, protože jsem se v tom vůbec necítila.
/I bought this t-shirt on ebay..mainly because I liked the back XD but especially when I got it home I really didn't liked the front..It just doesn't suit me. I think it was the stupid white circle around that cross....
No takže jsem se dala do potřebných úprav. Nějak to dopadlo a teď je to i nositelné..dle mého ^.^/So it was necessary to make some adjustment. Now I can wear it I believe ^.^A druhá věc. Obyčejný top z C&A za 90 kč.
Motiv není úplně můj vlastní koncept. I když záleží jak se to vezme. Je tam inspirace ^.^

Nejprve jsem stvořila verzi 1. (to ještě za použití textilních barev od tety a černé akrylovky). A nějakou dobu tak chudák zůstalo. Přišlo mi, že jsem strašně zmatlala ten střed křídel. A zdálo se, že to nepůjde zachránit....taky kvůli tomu, se mi to nechtělo ani moc dokončovat.
Ale po pořízení vlastník barev na textil, jsem se odhodlala ho dokončit. Křídla jsem trochu opravila, rozšířila, dodělala a přibyly nápisy "I AM NO ANGEL", potom ještě dolů do rohu - to si vyluštěte sami xD A na záda "HEAVEN CAN WAIT"
/
Second thing was painting on basic C&A top. It's not exactly my own concept....well...it depends. It is but it's inspired.
You can see step one (still done with borrowed textil-paints and black acrylic paint) - which I quited f*ked up in the middle of wings...and because of that I didn't want to finish it...but then I bought my own textil-paints and decided I will. So I fixed the wings, painted more feathers there and added texts - "I AM NO ANGEL" in front and "HEAVEN CAN WAIT" at back. The whole top is like kind of secret reference for me...cause I'm almost sure lot of people won't ever get the real meaning..xD


Nejlepší je na tom, že je to celé taková moje kind-of-secret-reference, protože ji asi 98% lidí pravděpodobně nemá šanci pochopit pravý význam..xD Takový ten pocit, když vy víte, že to něco znamená, ale většina lidí o tom nemá ani páru..xD
(I když je možné, že v okruhu lidí, kde se pohybuju, to třeba pochopí víc lidí..kdo ví..xD)

Takže schválně...koho něco napadne? (Kira má zakázano hádat, protože všechno ví..xD)Tak a to je teda zatím vše ;) Příště tedy přijde asi update neupraveného oblečení, tak se můžete těšit ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šárka Šárka | 27. března 2015 v 20:02 | Reagovat

Wow! To je skvělé! Ty jsi fakt hodně kreativní a šikovná! :-)

2 Erizu Erizu | 29. března 2015 v 15:13 | Reagovat

Jsem si na 100% jistá, že vím, čím ses inspirovala xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama