Únor 2014

Meimei's kingdom (BJD photostory)

28. února 2014 v 0:34 | Kvicka |  BJD - photostories
Jak jste si snad všimli BJDkingdom pořádá ke svému 4. výročí soutěž s tématem "Králoství panenek". (která je aktuálně prodloužena až do 4.3.....takže ještě máte šanci se zúčastnit)
Ačkoliv jsem se rozhodla neúčastnit soutěže, (ano...KVIČKA SE NEÚČASTNÍ SOUTĚŽE! xD kdyby se někdo bál kokurence) nechtěla jsem si nechat ujít příležitost a alespoň nafotit něco na téma "králoství".
Meimei dostal papírovou korunu..xD a bylo z toho hned Meimeiovo králoství..xD

Focení se nám velmi rychle zvrhlo na fotostory
(ne...dobře..xD dobrovolně se přiznám, že prvotní nápad byl právě založen na tom, vytvořit fotostory....)..
Takže přináším v článku i to.
Ale protože jsem ho vymyslela kolem půlnoci, když jsem se sprchovala je trochu hloupé..xD a snad možná i trochu vtipné (to nechám na vás ;) xD

Takže nejdřív fotky, co z toho vyšli. ....vydíte tu "bitch queen" as Meimeie? xD

3. týden - 53 weeks of Itsuiyo

24. února 2014 v 15:36 | Kvicka |  (-BJD-) My BJD's photos and related stuff
A hned i fotky z posledního týdne ^.^
Hm...a když to tak pozoruju..xD měla bych vážně udělat něco s Itsuovým šatníkem ať nenosí pořád tu stejnou košili..xD

Šly jsme s Erizu fotit Faolana a Meijuna na Vyšehrad, tak jsem se při té příležitosti rozhodla vyvětrat i Itsua. Tak alespoň jsem pořídila pár rychlých fotek. (Většina je teda nakonec nepoužitelná..xD ale dvě jsem alespoň vybrala.)2. týden - 53 weeks of Itsuiyo

24. února 2014 v 14:25 | Kvicka |  (-BJD-) My BJD's photos and related stuff
Druhý týden s Itsuem. (to je ten předminulý... protože kvička zas nestíhá...)Nejsem jediná, komu se ráno nechce z postele..xD


A jedna i s Meiem.


Valentýnské fotostory (Meimei a Itsuiyo)

23. února 2014 v 23:52 | Kvicka |  BJD - photostories
Takové malé Valentýnské fotostory Meie a Itsua... s malým zpožděním. Je sice nafoceno na valentýn..ale tak nějak jsem opravdu neměla čas na to ho upravit a zveřejnit dříve. Omlouvám se.
Prosím nečekjte nic extra nebo dramatického, ať pak nejste zbytečně zklamáni xD Ani nic extra uměleckého, neměla jsem doma u rodičů moc rekvizit...xD
Je to prostě takové "simle and silly".

Není to úplně storyline příběh...nicméně je to na základech hlavního příběhu postavané. A vzhledem k faktu, že je to umístěné do reálného času( = Mei a Itsu spolu už přes rok bydlí) zatímco příběh se nedostal nikam dál než přes první tři dny >.< ...takže rychlý let částmi příběhu, které se vám můžou hodit:
Tak jak vás asi napadne, Meimei Itsua ještě z bytu nevykopl. xD Po roce Meimei už není tak nepřátelský a vlastně se dá říct, že pokud vlastně Meimei dokáže ještě na někoho vůbec nahlížet jako na kamaráda, tak je to Itsu.
Itsu už přes půl roku pracuje v 12 člené skupině architektů (což, je věc, kterou vystudoval) a lidí, co s tím mají, co do činění. (Taková skupina je v podstatě brána jako "projekt" a v rámci něho dělají různé věci. Převážně jde o interiéry, ale není to pravidlo. Je to práce z velké části z domova..samozřejmě až na období, kdy dochází k realizaci. Ta se provádí na místě. Pak také období před realizací, kdy dochází k pravidelným meetingům. A pak občasné meetingy, tak jednou týdně.) Když jednou dělali restauraci exteriéru jedné budovy, tak se tam přišel právě Mei podívat, proto se "zná" s některými Itsuovými spolupracovníky.

A protože Mei i Itsu žijí v Japonsku, tak rychlé osvětlení Valentýnu v Japonsku: Na Valentýn dívky/ženy dávají chlapcům/mužům (většinou) čokoládky. Je to jednak způsob jak vyjádřit city, ale existuje například také jakási obligatorní verze mezi spolupracovníky atd. - té se říká "giri choco". Víc si můžete přečíst tady.)

Kdyby vás ještě něco zajímalo, co není úplně jasné, ptejte se ^.^

Snad se vám to bude alespoň trochu líbit ^.^World around kvicka - random photos I.

20. února 2014 v 0:11 | Kvicka |  Photos
Může te to brát jako volné pokračování loňského 365denního projektu. Nicméně jak už jsem psala fotit na každodení bázy, je náročné...stejně tak jsem psala, že bych ale ráda dál sem tam fotila věci kolem sebe. A proto budu dál takové fotky zveřejňovat v článcích s tímto názvem.
Funguje to na principu: fotím, co mi přijde zrovna zajímavé a pěkné. A až se mi těch fotek sejde víc, tak je zveřejním v jednom článku. Přesně jako teď. (Tentokrát jsou mezi nimi i některé fotky ještě z loňského roku, které se nevešli do denních fotek.)Vaše komentáře jsou samozřejmě opět vítány ^.^ :3Demons & Wizards - Fiddler on the green

19. února 2014 v 20:56 | Kvicka |  Ostatní hudba
Čas na hudební okýnko.
Marně se snažím vzpomenou, jak se kdysi tenhle song dostal do mého počítače. Už je to moc dávno...xD Mám matný pocit, že mi ho někdo doporučil... myslím, že to byla Erizu...ale vůbec si nejsem jistá...(záložní varianty jsou ještě Setja nebo taira..xD)....
ale možná se úplně pletu..xD
Nicméně vzhledem k tomu, že často mám zaplé náhodnou přehrávání, občas mi tenhle song naskočí..no a to se pak u něj pak vždycky zaseknu na pořádně dlouhou dobu. Tak jsem si tentokrát řekla, že ho strčím i sem ;)
Je to přesně jedna z těch písniček, u který jde mráz po zádech (minimálně mě)...
A určitě poslouchejte ten text... *.*

Demons & Wizards - Fiddler on the green

Take it before they run away! (photos)

19. února 2014 v 20:44 | Kvicka |  Photos
Prohrabávám se kartou mýho foťáku a narazila jsem na tohle. Přijde mi škoda, aby to zmizelo někde v útrobách mého exteráku, takže jsem se rozhodla se podělit. xD
Je to takové trochu vtipné story o jedné krabici..xD

Take it before it run away...And it ran away...

A v hlavní roli samozřejmě náš krabicofilní kocour, Sid xD

1. týden - 53 weeks of Itsuiyo

11. února 2014 v 19:30 | Kvicka |  (-BJD-) My BJD's photos and related stuff
Takže jak jsem už psala... letos nebudu dělat 365 dní projekt, ale jen 53 týdnů. Je to pro mě jednoduší, protože prostě ne každý den má člověk čas a nápad na fotku. Pak to snižuje celkovou kvalitu a to si myslím, není účel.
Fotky se budou týkat mé BJD - Itsuiya (Immortality of Soul S, Magical angel body).
Každý týden zveřejním minimálně jednu fotku, ale asi jich často bude spíš více..(ale ne z každého dne jedna....občas i víc z jednoho dne).
První týden února už uběhl, takže tady je první týden.

Minulý týden jsem Itsua vzala ven...ty dny, když sněžilo, tak ven nemohl, protože jsem buď neměla čas nebo on neměl obličej...tak jsme pořídil fotky alespoň se zbytky sněhu.


Newbie in my closet... (sweater)

11. února 2014 v 16:49 | Kvicka |  Visual kei - my closet
Tak nakonec mi ...před pár týdny...došel i ten svetr, s kterým už jsem se rozloučila...
čekla jsem na něj 3 měsíce x_X vážně zbožňuju poštu.............
____________________________________________________________
Well.. I didn't expected it...but after 3 months my sweater arrived...I already give up on it..
so it was quite huge surprise.Značka/Brand - Zanzea

365 days of world around kvicka (2013 - přehled)

10. února 2014 v 11:58 | Kvicka |  Photos
Tak jsem udělala přehled celého lonského projektu.


Iknoky jednotlivých dnů vedou vždy k článku, kde byly fotky zveřejněny.


Letošní fotoprojekty - 365????

8. února 2014 v 20:29 | Kvicka |  >> Other
Dlouho jsem přemýšlela, jestli letos budu fotit obvyklých 365 fotografií. (A první týden února se blíží ke konci, takže jak jsem se vlastně rozhodla...)

"365 dní" je spousta práce. Ke všemu občas mám mírnou krizi s nápady na fotky a to se bohužel občas nepěkně odráží v kvalitě některých "dnů". Každý týden je pak samozřejmě potřeba taky editace a zveřejnění. A k tomu mi tu leží hromada projektů mimo, který nestíhám zveřejňovat.

Nakonec jsem se tedy... bohužel...rozhodla, že jsem se letos si dám pauzu.
Teda alespoň částečně.
Nebudu fotit 365 dní...nýbrž pouze 53 týdnů. A udělám teda alespoň radost Elly Meow, protože to bude:
53 týdnů Itsuiya
Nebude to fotka každý den, ale MINIMÁLMNĚ jedna za týden (některý týden jich bude třeba víc...). Mě ale hlavně nebude muset trápit, že nemám nápad každý den...xD
Tak snad je to alespoň částečně uspokojivá zpráva xD (a už zítra by mohl přijít první týden)

Taky chci dál fotit věci kolem sebe, ale už ne na pravidelné bázi. Spíš..prostě když vyfotím něco zajímavé, tak až se sejde takových fotek víc, tak je zveřejním v jednom článku.

Monochrome (BJD)

4. února 2014 v 15:44 | Kvicka |  (-BJD-) My BJD's photos and related stuff
Focení na téma Monochrome (jednobarevný) do výzvy na BJDkingdom.
Nakonec jsem zpracovala všechny 4 barvy, co jsem chtěla. Růžovou a červenou s Meiem a černou a bílou s Itsuem.

Meimei: CP Luts Delf El, Fantasy doll body
Itsuiyo: Immortality of Soul S, Magical angel body


Pink