Leden 2014

Dollisseum - Naked truth (Itsuiyo)

30. ledna 2014 v 20:25 | Kvicka |  (-BJD-) My BJD's photos and related stuff
Well well....kdysi jsem tu psala..už to bude víc jak půl roku zpátky...ale někteří z vás si možná pamatují (kdyžtak v článku ZDE)....moje BJD Itsuiyo se dostal do soutěže "Deviantart's next top model - DOLLISSEUM". Soutěž byla teda zhruba od září až do začátku ledna neaktivní..a nic se nedělo ...nicméně teď se vrátila.
Itsu přežil první i druhé kolo a tak se mohl zúčastnit i třetího kola jehož deadline byla včera večer. Tak uvidíme jak to dopadne.

Téma bylo: Naked truth ....no a v podstatě šlo o focení uměleckého aktu (to už jsem kdysi dělala do naší výzvy..ale jen s Meimeiem).
Byl to pro mě trochu závod s časem, protože jsem nejprve měla zkouškové (= žádný čas... skoro ani na spaní a jídlo)....a pak ještě Itsua bez face-upu..což byl...poněkud závažný problém. Takže jsem tři dny vkuse trávila kreslením face-upu. Výsledek je nakonec snad ucházející..vlastně i o něco lepší než jsem čekala..xD (minimálně narozdíl od prvního pokusu, který jsem prováděla o vánočních prázdninách......ten vypadal...ehm..xD příšerně..xD Itsu vypadal trochu, že má monokly...a trochu jako transvestita xD).
Jako moje historie kreslení face-upů zahrnuje jeden halloweenský (ten mi relativně šel..xD)...tři ne zrovna vyvedené na rychlo dělené face-upy na practice head, která patří Erizu...no a pak ten první pokus z vánoc..xD Takže je to můj osobní úspěch, že to nakonec přece jen vypadá k světu.
(Ještě asi budu dělat článek o face-upu zvlášť. ;) ..ale stejně by mě už teď zajímalo, co si myslíte. ;)

Teď zpátky k věci. Takže nakonec se mi podařilo alespoň poslední den nafotit nějaké fotky. Mrzla jsem kvůli tomu na balkonu asi tak 2 hodiny...a stejně mu chudákovi nakonec na fotce chybí chodidlo....protože ať jsem se snažila, jak chtěla...tak tam dostat nešlo (blbý prážek od balkonových dveří... >___<)
No a protože, když už jsem v tom byla, tak jsem neudělal jen tu jednu do soutěže, ale ještě pár na víc. Tak tady jsou.

(Všechny fotografie jdou ještě zvětšit. Když na ně kliknete, otevře se většinou místo, kde jsou nahrané. To je nejčastěji deviantart nebo pak flicker. Tam pak případně ještě jednou či dvakrát kliknete pro další zvětšení ;) )


Začneme ...ne hlavní fotkou..ale detailem na face-up...
je sice skoro černo bílá, ale snad pro přibližnou představu to bude zatím stačit ^.~


Sněhuláčí výprava (a Meimei)

28. ledna 2014 v 21:26 | Kvicka |  (-BJD-) My BJD's photos and related stuff
Včera jsme se spolubydlící (Lierou)...a taky Meimeiem... podniky velkou výpravu před náš panelák xD... s cílem postavit sněhuláka. Jak jsme tedy brzo zjistili...sníh sice lepil...ale tak nanejvýš na naše rukavice..takže to byla velká válka...a nějakou dobu to vypadalo, že postavíme tak maximálně krtinu..xD Nakonec se ale alespoň zadařilo postavit sněhuláka zhruba v Meiově velikosti..xD takže z toho měl minimálně radost on..xD

(Itsuiyo chudák stavět nemohl, protože byl zrovna v polovině face-upového procesu....dneska už je sice hotovo...relativně... zatím není zafixovaný, protože budu muset opravit obočí....ale když sníh do té doby neroztaje, tak mu to možná v budoucnu vynahradím....a třeba bude sníh lepit líp..xD)


Meimei musel samozřejmě pomáhat (...hlavně tehdy, když už bylo skoro všechno hotové..xD)

357. - 365. den - 365 days of world around kvicka

27. ledna 2014 v 22:53 | Kvicka |  365 days of world around kvicka
Poslední denní fotky ^.^ (Dala jsem všech 9 posledních do tohoto článku) Bohužel teda nejsou asi moc úchvatné, za což se omlouvám...ale přes Vánoce jsem byla úplně zdechlá...mrzí mě to..ale co se dá dělat.

357. den

Jako vánoční dárek pro mou 6-letou sestřenici jsem přemalovávala panenku...
na to, že jsem brutálně nestíhala..tak to nedopadlo tak zle..na to že je to
první pokus..xD

358. den

Velká hromada dárků..aneb když u vás jsou příbuzní s dvouma dětma..xD
(smutná část je, když tam najdete jen tak 5 maličkých balíčků pro sebe...)

359. den

360. den

361. den

362. den

BJD: Meimei (CP Luts Delf El; Fantasy doll body)...
a ruka Itsuiya (Immortality of Soul S, Magical angel body)

363. den
Dostala jsem k vánocům karty......a je tam poměrně....creepy jednorožec.....

364. den

365. den

THE END
Snad co nejdřív udělám nějaký přehled zmenšených náhledů všech dnů..
a nějak to ..snad přehledně... zrozcestníkuju..xD

A ještě jednou připomínám aktuální otázku na vás, na kterou se stále můžete vyjádřit:
Mám či nemám tenhle rok zase něco fotit...a případně co?..předloni už jsem fotila fashion-fotky sebe..a fotky Meimeie...teď tyhle všeho možného kolem...co teď?.
Máte nějaký nápad? (začala bych případně od února..takže do té doby můžete navrhovat, pokud vás něco napadá ..mě totiž nic nenapadá..xD)

350. - 356. den - 365 days of world around kvicka

26. ledna 2014 v 0:29 | Kvicka |  365 days of world around kvicka
Jsem tu teda zpět s denními fotkami. Zavzpomínáme si hezky na vánoce..respektive týden před vánoci...
Jak vás asi podle čísel napadne, blížíme se ke konci. Zbývá posledních 9 fotek (ty zveřejním asi ještě ve dvou dalších článcích..možná už jen v jednom).
Takže mě tak napadá..mám či nemám tenhle rok zase něco fotit...a případně co?..předloni už jsem fotila fashion-fotky sebe..a fotky Meimeie...teď tyhle všeho možného kolem...co teď?.
Máte nějaký nápad? (začala bych případně od února..takže do té doby můžete navrhovat, pokud vás něco napadá ..mě totiž nic nenapadá..xD)

350. den

351. den

352. den

353. den

354. den

355. den

356.den
A balíme dárky...xD

DIR EN GREY - Sustain the untruth

25. ledna 2014 v 12:45 | Kvicka |  J-rock
DIR EN GREY před pár dny vydali nový singl. (Už je to nějaký ta chvilka, co se jejich styl poněkud odklonil od toho, co mi vyhovouje. Řekněme, že mám radši Kya, který zpívá a ne celých 5 minut písničky zvrací či chrochtá xD...)
Ale na tom novém singlu je nový naprosto dokonalý song *.* SUSTAIN THE UNTRUTH
Když jsem poprvé slyšela minutový preview, tak jsem si říkala "wow to zní nějak moc dobře..doufám, že v těch zbylích 3 nebo 4 minutách to pak nestihnou nějak zkazit"
.....a oni to vážně nezkazili *.*

You definitely have to hear it!!!! *.*


%3

Kam se poděla kvička

16. ledna 2014 v 22:32 | Kvicka |  >> Moje kecy a myšlenkový pochody
Ehm..možná jste si všimli, že jsem nějakou dobu nic neposlala. Možná někteří čekají na denní fotky (ano ještšě zbývá zveřejnit několik týdný z minulého ruku do konce fotoprojektu), možná na BJD fotky.
Důvod je prostý a jmenuje se zkouškové, které mě od začáktu ledna otravuje. A to znamená nula času (někteří už možná ví, že navštěvuji vysoce psycho VŠE...kde nemáme víc pokusů na zkoušky ...takže se to prostě musí povést všechno na poprvé). No naštěstí bych to měla mít už 24.1. za sebou...a budu doufat, že úspěšně. Do té doby, žádné fotky ale nebudou..xD

A bonus z mého error života:
Aby můj život byl ještě trochu komplikovanější...tak se mi nějak pokazila asi 4 dny zpátky klávesnice...asi 12 kláves..se navzájem vyzkratovalo...a píše třeba dvě různé věci najednou..jako třeba klávesa "s" očividně vyzkratovala se závorkou , "x" s paragrafem a pár dalších..takže závorka píše zároveň s a závorku a stejně tak klávesa "s" když to permanentně nevracím zpět a nemažu, tak by to vypadalo asi takhle ...... )ss)s)s)s)s) §xx§x§§x§x§x§x§x§ §x_!X ..největší problém je ale to, že mi backspace píše "W" a zároveň maže ..a "w" taky zároveň maže...a enter mi zas dělá středník §x__!X..a )středník si k tomu i entruje... Ale dneska mi asi 2 klávesy zase začaly fungovat normálně..xD
Prostě radost. Psaní je teď velké dobrodružství xD (a o to větší, že mám u 2/3 klávesnice sundané klávesy...proces rozebírání...ale zkouškové..takže na pokus o opravu zatím čas neni...no ale k věci..takže teď píšu jen a takových silikonových ťupkách..na které se vážně špatně trefuje..xD ale upřímně teď doceňuju, že mě střední naučila psát poslepu všema deseti..xD )