Prosinec 2013

Could I stay (Meimei, Itsuiyo photostory)

27. prosince 2013 v 22:55 | Kvicka |  BJD - photostories
Takže jsem tu konečně s dalším photostory. Přímo navazující na předchozí photosotry.
(Přehled dosavadních photostory je ZDE...a pokud tento příběh teprve začínáte sledovat, tak doporučuji i jejich životopisy, které jsou tam také k nalezení)

Jak už jsem psala, stala se ta nepříjemná věc a photostory je už víc jak rok pozadu...ale co se dá dělat. Jde to prostě pomalu a já v jednom kuse nemám čas. Proto se v příběhu zatím neděje nic moc zajímavého...takže doufám, že vás to bude alespoň trochu bavit..a že se to bude alespoň trochu líbit...

Takže tohle photostory je v podstatě druhý den ráno, co se Meimei a Itsu poprvé potkali. (13.12.2012)

Zkoušela jsem taky tentokrát nový formát photostory. Na způsob komiksu/mangy. Nicméně se čte normálně od leva do prava. Taky jsem ale kvůli velikosti musela vložit jen náhledy, protože jinak by to bylo nečitelné, a každou stránku je tedy potřeba samostatně otevřít.
Zajímalo by mě, co na to říkáte ;) Líbí se vám tenhle formát?

Stvořila jsem photostory v anglické i české verzi. Upřímně doporučuji, každému kdo může, raději přečíst tu anglickou.
V té je to originálně psané...a osobně si myslím, že to zní mnohem líp. Některé obraty mi do češtiny vůbec nešli přeložit..a nezní to podle mě tak dobře. Nicméně českou verzi mám taky, hned pod tou anglickou, ;)Vánoce, BJD, storyline...

24. prosince 2013 v 22:18 | Kvicka |  BJDs
Rok se s rokem sešel a jsou tu opět Vánoce. Smutný fakt je, že Itusa mám doma už déle než rok.....a jak asi víte storyline je stále na začátku = více jak rok zpožděné >_< Což vážně nebylo v plánu. Ale prostě jsem zjistila, že v real-time to udržet nejde. (Ke všemu teď řeším skutečnost, že chudák nemá face-up...minimálně ne úplně dodělaný.)

Upřímně jsem si myslela, že by se mi dneska mohlo podařit zveřejnit jako vánoční dárek pro vás další photostory.
Včera se mi ale tak trochu.....hm...přiznám to na rovinu..přihodila manga ..xD.....a dneska nebyl čas...
no takže, photostory bude nejdříve zítra..a to nejspíš zatím jen anglicky.
(Zkouším nový formát photostory a trochu to holt trvá...snad se alespoň bude líbit)
Tohle plánované photostory je přímé navázání na setkání Meimeie a Itsuiya. Respektive ráno po té.

Nicméně, do té doby....chtěla jsem vám to trošku vykompenzovat. Storyline teda očividně není ve fázy, kde jsem plánovala, že bude..kvůli pozdrženému vývoji příběhu...Místo toho, aby utekl rok..utekl sotva den..(cítím se ...špatně...T_T)
Proto vám nabízím toto:
Můžete se mě zeptat na prakticky cokoliv týkající se příběhu, Meimei, Itsua a klidně i jiných postav, které zatím nemám jako doll. Prostě cokoliv, minulost, budoucnost.. je to navás. Odpovím vám v rámci možností....pokud už tu "danou věc" mám v tuhle chvíli naplánovanou...případně v závislosti na tom jak moc je daná informace tajná xD..to určí jak moc detailně odpovím. Ale slibuji, že se pokusím odpovět vždy, alespoň částečně ;)
Taky můžete položit otázku přímo Meiovi či Itsuovi. U téhle varianty ale upozorňuju, že to jestli odpověď dostanete a to jak moc pravdivá bude, záleží pouze na nich xD...teda na jejich charakterech. Takže se možná radši Meimeie nemá moc cenu ptát..xD
Zatím nebudu omezovat ani počet otázek na jednu osobu..ani celkově...uvidím jestli vůbec bude nějaký zájem...a deadline dám do ...no vzhledem k tomu, že asi všichni teď lítáme po návštěvách příbuzných, případně je prožíváme...tak do nového roku ;)

Než se zeptáte, doporučuju projít životopisy/backstory Meimeie a Itsuiya, rámec příběhu, a dosud zveřejněná photostories
Už proto, aby jste se zbytečně neptali na něco, co už bylo napsáno...a taky vás třeba podle toho napadne, co chcete vědět ;)

Šťastné a veselé Vánoce

24. prosince 2013 v 21:52 | kvicka |  >> Other
Přeju krásné Vánoce...stejně tak přejí i Meimei a Itsuiyo.A Itsu ještě jednou speciálně pro Kůzle a jiné potencionální obdivovatele..xD

Both sides are dark (LOOKBOOK)

19. prosince 2013 v 17:07 | Kvicka |  Fashion (and one damned visual kei error)
Celý tenhle outfitový post měl původně jediný hlavní důvod.... ten kabát xD. Tak trochu mi došlo, že ho mám sice už od začátku tohohle roku...ale nemám s ním vlastně jedinou fotku./ I made these photos especial because that coat. Cause I realized I have practically no photos with it...but it's in my closet from beginning of this year..xD


Visual kei coat - PUNK RAVE, Punk kimono - PUNK RAVE, Punk pants - ebay (resewn from XXL to M),
Boots - Nevermind (Steelboots)

343. - 349. den - 365 days of world around kvicka

19. prosince 2013 v 12:22 | Kvicka |  365 days of world around kvicka
Denní fotografie z minulého týdne ;)

343. den

344. den

Adventní kalendář ^.^

345. den

346. den
I ve škole máme stromeček xD

347. den

348. den
BJD: Sebastian (majitelka Erizu)

349. den

Street snapshot... (Meimei)

12. prosince 2013 v 19:19 | Kvicka |  (-BJD-) My BJD's photos and related stuff
Fotky s tématem street snapshot, které jsem dělala s Meimeiem (primárně tvořeno do měsíční výzvy na BJDkingdom). Naštěstí jsem ani jeden neumrzli.....i když já k tomu neměla daleko....takže můžu prezentovat několik fotek.
Bohužel mi přijde, že můj běžný problém opět zaujmul své místo..a vypadá asi nějak takhle: mám 200 fotek..a nakonec ani jedna není ideální..na každé je něco špatně....na jednich je špatný úhel, na jiných špatně upravené oblečení, na dalších vlasy v obličeji, na dlaších blbé světlo, špataně se dívá nebo má blbobou pozu... a ani jedna není dokonalá.
Ale zas tak špatně to nedopadlo..xD

Outift je kromě černého trika (a samozřejmě bot xD) kompletně tvořen mnou ^.^

Name of project: Street snapshot
BJD: Meimei (CP Luts Delf El, Fantasy doll body)
Photos by: kvicka
Outfit: made by kvicka (expect black t-shirt and shoes)

Newbie in my closet... (sweaters)

12. prosince 2013 v 17:57 | Kvicka |  Visual kei - my closet
Slíbený článek o všech svetrech, co se mi v poslední době přihodily v šatníku. Jsou nakonec celkem čtyři (i když nějak tak pořád tajně doufám, že ten svetr z ebay, co jsem si před měsícem a půl koupila, se někde vynoří a dojde...ale je mi jasné, že pravděpodobnost je velmi velmi malá).
________________________
Promised post about my four sweaters (including sweatshirt and cardigan) which appeared in my closet recently. (I still somehow hope that I'll receive the sweater from ebay which I bought more then month and half ago...but I know that my chances are really very low.)Prvním je tenhle svetr, který hned po nákupu prošel malou modifikací a dostal na dolní lem pár ostnů./ First is this one, which, straight after I bought it, got little modification few spikes on bottom rim.
Black-red striped jumper - H&M


Stay indifferent (LOOKBOOK)

10. prosince 2013 v 18:57 | Kvicka |  Fashion (and one damned visual kei error)
Velmi jednoduchý každodení outfit s mým..stéle téměř novým... svetrem..který je nicméně z druhé ruky. (Pořád mám v plánu udělat článek "newbie in my closet" o všech svetrech a cardiganech, co se mi za poslední dobu přihodily....jen do teď jsem pořád čekala, ještě na jeden objednaný svetr...už jsem to ale vzdala...dokonce jsem dostala zpátky peníze...takže teď už jen potřebuju počkat do zítra a udělat reperezentativní fotku mého nejnovějšího cardiganu ;)..a mimochodem mám i nové boty ^.~)
____________________________
Just very simple everyday outfit with my almost new sweater...which is second-hand by the way. (I'm still planing to make "newbie in my closet"-post about all my new sweaters, jumpers and cardigans...until now I were still waiting for one mor sweater...but I gave up...I received even refund..so now the only thing is I have to wait until tommorrow to take some representative photo of my new cardigan ;) btw. also got new shoes, so look forward ^.~)


Visual kei punk red-black sweater - PUNK RAVE, simple red top - H&M,
Punk pants- ebay (resewn from XXL to M)

336. - 342. den - 365 days of world around kvicka

9. prosince 2013 v 11:15 | Kvicka |  365 days of world around kvicka
Denní fotografie. Tenhle týden mi vyšel neplánovaně nějak vánočně, nezdá se vám? xD
Ale tak co...je prosinec a v prosinci už mám nárok na vánoční náladu..xD

(NÁŠ SKVĚLÝ MILOVANÝ BLOG UŽ PŘES TŘI TÝDNY NEFUNGUJE..... A NEZDÁ SE, ŽE BY S TÍM PLÁNOVAL BRZO NĚCO DĚLAT. RADŠI VYNECHÁM VŠECHNA SPROSTÁ SLOVA, KTERÁ MĚ NAPADAJÍ..A SHRNU TO TAKHLE: POŘÁDNĚ MĚ TO ŠTVE....PROTOŽE MIMO JINÉ TO ZNAMENÁ, ŽE BLOGLOVIN MOJE ČLÁNKY NEVIDÍ X_x A TAK ANI NEPOSÍLÁ UPOZORNĚNÍ...... TAKY MOŽNÁ NEBUDE NĚJAKOU DOBU TENHLE ČLÁNEK VIDĚT NA HLAVNÍ STRÁNCE MÉHO BLOGU....A HLAVNĚ POKUD BUDETE PŘIDÁVAT KOMENTÁŘ ASI TAK NA 99,9% SE POD ČLÁNEKEM NEOBJEVÍ. NICMÉNĚ NEBOJTE JÁ HO (snad) UVIDÍM V ŽEBŘÍČCÍCH, TAKŽE KLIDNĚ KOMENTUJTE. ;) )

336. den
Modrá světýlka *.*

337. den
Jinovatka..bohužel jen mobilová fotka.

338. den

339. den
Mikuláš ^.^ to se mám... (...a Sam už je bohužel po smrti....xD)

340. den

341. den
První pořádný sníh...ve dvě ráno..ještě že jsem hned šla ven
druhý den to totiž přes den samozřejmě roztálo.

342. den
¨
Už máme i vánoční stromeček *.*

329. - 335. den - 365 days of world around kvicka

5. prosince 2013 v 12:05 | Kvicka |  365 days of world around kvicka
Obvyklá várka denních fotografí z minulého týdne ;)
Co na to říkáte?

329. den

330. den

331. den

332. den

333. den

334. den

335. den
(BJD hlavička: Immortality of Soul - S)
Aneb běh na dlouhou trať...Itsu musí dosta zpět svůj face-up ...
(vzhledm k pitomému počasí venku...a tomu, jak na to reaguje
MSC....to bude vážně na dlouho...x_X)