In punk you are free to do everything!!! - PUNK RAVE

28. listopadu 2013 v 14:17 | Kvicka |  Visual kei - tipy a rady
CZ/ENG post

V poslední době se mě pár lidí ptalo, kde beru oblečení (především to visual kei). Rovnou řeknu, že je to tak nějak všude možně. Spadají pod to občas i second-handy a použitelné kousky se dají sehnat i v mainstreamových obchodech. Většinu ale přímo visual kei oblečení mám z netu (ebay nebo různých online obchodů). A tak mě napadlo, že by nebylo úplně špatné udělat pár článků a o některých něco napsat (a možná do toho zahrnu i české gothic/punk/rock kamená obchody). A tadá...začneme PUNK RAVE.
_________________________
Recently some people asked me, where I got my clothes from (mainly visual kei). I can straight tell that it very diversified. Sometimes one can find useful stuff in second-hands store and sometimes even in mainstream shops. But mainly I'm buying my visual kei stuff from internet (ebay and another online stores). And here come the idea make few articles about some shops and brands. Lets start with PUNK RAVE.


PUNK RAVE je moje docela oblíbená značka ^.^ Mají dokonce i velmi stylové cedulky na oblečení. Ale hlavně skvělé cenově relativně dostupné oblečení *.*/ Well...PUNK RAVE is my favourite brand, I guess ^.^ And it has really stylish tags on their clothes...but first of all it has awesome clothing and moderate prices *.*
PUNKRAVE mají jeden ze svých online obchodů zde: / PUNKRAVE online shop: PUNKRAVE.ch
a nebo jsou běžně sehnatelné na ebay u různých prodejců/or are available on ebay by several sellers.


Rozhodně ho můžu pro nákup punk/visual kei oblečení doporučit. Mám od PUNKRAVE poměrně dost kousků: Punk kimono, sukni, mikinu, vestu, kalhoty, svetr, kabát a asi by se možná ještě něco našlo, ale teď si nejsem jistá xD.
Ceny nejsou astronomické (bohužel s novou skvěle oslabenou korunou nás všechno vyjde draho, ať se nám to líbí nebo ne....) a kvalita je dle mého ucházející. Vlastně pomalu nejlepší, se kterOu jsem se u punk/visula kei oblečení setkala. (Některé PUNKRAVE kousky mám už 4 roky a jsou stále v podstatě v pořádku. Maximálně sem tam odpárané nějaké poutko na pásek, přetrhlá opoužívaná šňůrka nebo upadlý knoflík. Ale, žádné neřešitelné poškození, pokud vím.)
__________________
And I can highly recommend to buy there punk/visual kei clothing. I already have myself lot of PUNKRAVE clothes: Punk kimono, skirt, jacket, vest, pants, sweater, coat and maybe there are some more which I don't remember right now xD.
Prices are okey I would say...and the quality is fair. Well to tell the true the quality is probably the best among punk/visual kei clothes which I met so far. (Some pieces from PUNKRAVE I have already for 4 years and they are still fairly fine. At worst there are some undone loops and broken strings or undone buttons. But nothing that can't be repaired easily.)Tady je na ukázku pár PUNKRAVE kousků, na které sem tam hodím očko...a časem si i některé chci pořídit. Ale určitě se zajděte kouknout sami, protože je tam určitě víc věcí, co by za to stály ;) /
These are some examples of PUNKRAVE items which I have my eye on...and in future I want buy some of them for sure.
But you should check it out yourself for sure ...cause there is much more great items ;)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama