close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

We are Astray (pár informací k BJD světu)

21. září 2013 v 19:59 | Kvicka |  Já x BJDs
Kop kop..kvička přeskočí hromadu jiných věcí, co má dělat a vrhne se alespoň na tohle.
(a když mi v tom opět něco nezabrání, začnu pracovat na sepsání profilu Itsuiya...a možná i na pokračování toho photostory...které je stále zaseklé daleko pozadu)

Chtěla bych vás zatím velmi krátce uvést do mého plánované BJD vesmíru. Ale nejen BJD prostě do příběhu točícího se kolem nich. To aby jste tak nějak věděli, co očekávat. (A doufám, že to bude dávat nějaký smysl..xD)

Název tohoto příběhu bude: "We are Astray"
Překlad by zněl nějak: Jsme zbloudilí/sešlí z cesty. Je to hlavně zároveň název hudební skupiny, kterou Itsuiyo v budoucnu zformuje ;) )
(původně jsem teda měla v pánu jen Astray....před třemi lety, žádná taková skupina neexistovala..ale teď když koukám...loni mě očividně někdo předběhl..xD)

Bohužel ne všechny postavy z příběhu se budou vyskytovat i v BJD podobě. (V BJD podobě bude 6 postav - 4 kluci, 2 holky).
Proto vám budu příběh zprostředkovávat nejen pomocí fotopříběhů, ale také krátkých příběhů a povídek a případně i něčeho nakresleného.

Chci upozornit na dvě věci:
- V příběhu určitě objeví/zmíní (i kdyby byl jen dočasný a nebo s postavou, která není v BJD podobně) minimálně jeden pairing kluk-kluk jeden pairing holka-holka a jeden pairing holka-kluk.
- Některé postavy (většina xD) mají svým způsobem traumatickou minulost. A traumatické věci se možná budou dít i na dále. Takže, aby jste s tím počítali (pokud by nějaká část příběhu něco takového obsahovala, budete na to upozorněni předem).

Příběh je situovaný do Japonska (a to hlavně do města Nagoya) do současnosti (....no v rámci mých možností xDDD nebudu kvůli nafocení photostory létat do Japonska). Časem do hry vstoupí i nadpřirozený svět. V tomhle světě některé věci a bytosti fungující na poněkud jiných pravidlech, než je obecně zažité a tak (nechci toho zatím moc prozradit..xD).
(To mi taky bohužel brání interakci s BJD jiných majitelů a případné propojování příběhů, což mě dost mrzí, ale co se dá dělat.)
Co se týče průběhu příběhu..mám ve své hlavě především jen minulost postav a začátek příběhu. Celé je to teda zatím velmi otevřené. Občas mám vymyšlenou v budoucnu nějakou zápletku, zvrat, vstoupení nové postavy..ale jak se s tím postavy vypořádají a jak to dopadne, to se uvidí. Takže, ne, nevím, kdo s kým skončí, pokud se chcete zeptat... xD..a i kdybych to věděla, tak se to může ještě stokrát změnit (kdo ví...možná to budete moc ovlivnit i vy...třeba na vás dám.. xD)

A na závěr vám prozradím na jaké postavy se můžete těšit.
Meimei Ishimoto a Itsuiyo Utsushi už jsou vám předpokládám známí.
Dále na vás ještě čeká Freya Austin - Itsuova nejbližší osoba, velmi záhadná postava jménem Kei a jedna z postav bez BJD podoby Zetsu Miyata. Pak ještě jeden schizofrenní spisovatel na volné noze a herečka z Takarazuki.
A víc vám zatím neřeknu, nechte se překvapit..xD (můžete tak maximálně vymýšlet konspirační teorie xD)


Snad jsem nevynechala nic důležitého.
Pokud něco není jasné, nebo vás ještě něco zajímá. Ptejte se. Pokud to nespadá mezi věci, které zatím nechci prozradit, ráda vám odpovím ;)


Celkový přehled, co bylo zatím v rámci storyline uděláno, je zde.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Erizu Erizu | Web | 22. září 2013 v 11:44 | Reagovat

One: We are Astray se mi jako název moc líbí, jsem ráda, že tě někdo předběhl s Astray xD
Two: schizofrenní spisovatel a takarazuka herečka *.*
'nuf said xD

2 Arengil Arengil | E-mail | Web | 3. října 2013 v 20:16 | Reagovat

Těšík! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama