Comeback of kvicka

24. června 2013 v 23:53 | Kvicka |  >> Moje kecy a myšlenkový pochody
Well...velmi dramatický název článku xD Ale co chci vlastně říct. (upozorňuji, že jsem včera nespala...a asi tu bude hodně chyb a možná to nebude dávat smysl... xD)

Mám za sebou ÚSPĚŠNĚ jak obhajobu, tak státnice => Bc. kvicka xD To ale hlavně znamená, že kromě přímaček na magistra, které mám za týden, mám od školy zase na chvíli pokoj....což by teoreticky mělo znamenat trochu času (uvidíme, jestli to v praxi bude stejné).
Momentálně tu mám nakupených hromadu věcí....jak za poslední měsíc a půl zkouškového...tak taky za celý půl rok psaní bakalářky atd atd atd. A prvně musím dohnat denní fotky.
Taky bych chtěla spoustu věcí udělat...a vlastně už teď mám pochyby jak to všechno budu stíhat. Chtěla bych konečně víc zveřejňovat na blogu. A to ve všech možných oblastech. Od BJD, přes fotky, hudbu, až po módu (konkrétně Visual kei).
A co mám vlastně všechno v plánu:

BJD a příběh kolem
Co se týče mého koníčku BJD...chtěla bych pohnout s fotkamiy (některé z nich mi v počítači leží už přes rok), taky dohnat storyline fotoprojektama. Vůbec bych v tomhle chtěla vytvořit nějakou ucelenější rubriku. Jelikož už teď mi je jasné, že ne vše kolem mého vznikajícího světa půjde nafotit s BJD. Zaprvé ne všechny postavy si budu pořizovat jako BJDs...za druhé některé věci prostě nejdou nafotit....za třetí občas je potřeba něco spíš popsat. Takže bych chtěla prokládat fotopříběhy, krátkým psaním a občas i kresbou (ale to bych nejdřív musela najít čas a zásadně zlepšit svou schopnost kreslit -__-)

Fotografie
Baví mě fotit a kromě BJD fotek a denních fotek, bych chtěla zveřejňovat ještě jiné. Například mám tu teď fotky z návštěvi ZOO. Ideálně bych se přes léto chtěla konečně lépe naučit s foťákem a photoshoopem..ale uvidím jak to dopadne.

Hudba a móda
Chtěla bych hlavně častěji zveřejňovat, co mě zrovna, kde praští do ucha/oka.
Taky se mi moc nedaří praviděleně zveřejňovat přírustky do šatníku, s čímž jsem kdysi dávno začala.
Focení outfitů brutálně flákám....a vůbec občas pochybuju, zda se někdo má náladu na mě vlastně koukat..xD

Kreslení
Zase bych chtěla víc se věnovat kreslení. A hlavně se naučit kreslit bez předloh...(což bych právě hlavně potřebovala kvůli mému vznikajícímu světu kolem mých BJDs) ....ale mám trochu obavy, že to bude nad mé síly

A spoustu dalšího a dalšího a dalšího atd..xD (možná časem upřesním...možná....) Myslím, že s přidáním faktu, že bych si měla přes prázdniny najít práci...to asi nemůžu stihnout..xD

Jen bych potřebovala hlavně zjistit..jeslti to někoho vůbec alespoň trochu zajímá....Mám taky v hlavě pár otázek, které se mi stále vrací (bylo by fajn...pokud tenhle blog někdo vůbec pravidelněji sleduje...aby jste mi pomohli se rozhodnout..a vyjádřili se...)
1. Nechat vše na jednom blogu? To mi osobně přijde nejjednoduší. Napadlo mě sice vytvořit ještě jednu stránku zaměřenou hlavně na "one damned visual kei error" = modu a hudbu.... a vůbec tak nějak s visual kei spojené věci. Nejsem si ale jistá, jestli bych na dva blogy měla čas. Jeslti by to někoho zajímalo..a jestli by tam někdo chodil. Zase na tomhle blogu je teď hodně randomných fotek a hodně BJD věcí....
2. Angličtina nebo čeština? Moje angličtina sice není zrovna perfektní..ale občas se mi v ní lépe vyjadřuje. Ke všemu bych tak nějak chtěla, abych tu stránku mohla prezentovat všude. Nechci úplně přepnout na angličtinu, protože mi přijde, že obzvlášť pro něktré lidi v BJD hobby by to mohl být problém. Zatím zkouším systém: anglické popisky (na které když najedete kurzorem, tak jsou česky...nevím jestli to ale není matoucí...) Vlastně už si nejsem jistá ničím.

Úplně nazávěr...pokud NÁHODOU má někdo zájem můj blog vůbec sledovat (najivně doufám, že třeba takový někdo je...a že si tu nepíšu sama se sebou), jsou dvě možnosti.
Přidat si mě na Facebooku, kam posílám odkazy na zveřejněné články.
Nebou použít BLOGLOVIN - kde pokud si založíte účet a můj blog přidáte do sledování, budou vám chodit maily o nových článcích :3

A teď už hezky uzavřu kecy..a jdu zveřejnit pár článků o několika hudbeních závislostech, co se mi přihodili během učícího období :3 A pohnout s denními fotkami ^.^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Junhee~ Junhee~ | Web | 25. června 2013 v 0:05 | Reagovat

Kyaaa~ těším se! ^^

Jinak já bych nechala vše tady a v češtině, alespoň mně to tak vyhovuje.. x3

A opět gratuluji! n,n

2 Setja-Nerthe Setja-Nerthe | E-mail | 25. června 2013 v 0:19 | Reagovat

K otázce první - přijde mi jednodušší nechat vše na jednomu blogu.
K otázce druhé - s angličtinou nemám problém, leč mám jazyk český prostě ráda... takže ti vlastně neodpovím :D

3 Erizu Erizu | Web | 25. června 2013 v 0:31 | Reagovat

No, nechat na jednom blou, určitě, už tak jich sleduju nějak moc >.< xD
A co se aj nebo čj týče... češtinu mám radši, ale taky občas sklouznu k aj, takže tě chápu... a jako putičkářka a resident grammar bitch musím dodat, že je mi jedno jaký jazyk zvolíš, hlavně když to nebude co odstavec to chyba, to pak vážně snižuje radost ze čtení :/

4 F F | 25. června 2013 v 10:30 | Reagovat

Velké gratulace k titulu! :3
I když s Tvou inteligencí to ani nebylo jinak možné! ;)

Plány zní velmi zajímavě a doufám, že budeš mít čas na jejich uskutečnění.
Kreslit umíš už teď nádherně, tak snad to půjde i bez předloh.
To víš, že se lidi rádi podívají na Tvé visual-kei kreace a už by bylo na čase, aby sis začala věřit - jsi velmi pěkná slečna.

Ohledně víceblogerství :D
Určitě je lepší nechat vše pohromadě :)
About the english usage:
Well, you can write the article in Czech and then rewrite it in English! :D

5 MatsChristiana MatsChristiana | 25. června 2013 v 12:29 | Reagovat

Tak ještě jednou gratuluji. Doufám, že jsi to už pořádně oslavila.

Máš velkolepé plány, doufám, že na ně budeš mít dost času, protože se moc těším na další photostories, ale i fotky nejen BJD. Ze ZOO jsem určitě pro (mám taky resty - ty letošní jsem ještě ani nestáhla do PC).

Taky bych se přikláněla k tomu, abys nechala vše na jednom blogu - už tak se v mých oblíbených odkazech ztrácím.

Feel free to use English, i když osobně si myslím, že většina důležitých sdělení/příběhů by byla lepší v češtině. Ale taky s tím mám problém - napsala jsem povídku v češtině, ale dialogy byly v angličtině, protože to líp znělo. Ale s anglicko/českými popisky to je asi nejlepší (jakýmkoliv směrem). Hlavně prosím nezakomponuj ještě jiný jazyk, protože to už by překlady byly třeba ;-)
Jinak souhlasím s Erizu (another grammar freak here).

6 Kvicka Kvicka | E-mail | Web | 26. června 2013 v 0:35 | Reagovat

[1]:[2]:[3]:[4]:[5]: *.* mám alespoň pět followerů *.* hned se cítím lépe ^^
Jinak děkuji za názory a za gratulace :3

7 Kůzle Kůzle | 26. června 2013 v 12:36 | Reagovat

Moc gratuluji k ukončení bakalářského studia :) Budeš pokračovat dál?

Co se týče jazyka blogu, já se spíše přikláním k češtině, protože angličtina není úplně moje nejsilnější stránka a také si všímám,že blogů vedených v češtině stále ubývá. Nicméně určitě zvol takový jazyk, který Ti víc vyhovuje, přeci jen je to Tvůj blog ^^
Jinak, doufám,že Ti nebude vadit, když si Tě jako věrný stalker přidám na FB, opravdu potřebuji být v obraze :D

Těším se na články.

8 Kvicka Kvicka | E-mail | Web | 26. června 2013 v 23:53 | Reagovat

[7]: Děkuji za gratulaci a za vyjádření ^^
Myslím, že zůstanu u původního nápadu, že některé články budou lomené (česky i anglicky).
A mít vlastního stalkera je pro mě, bezvýznamný error, čest..xD

9 Wierka Wierka | 27. června 2013 v 17:05 | Reagovat

mě se líbí že máš vše (co se rada juknu) na jednom blogu
čeština nebo anglina..  tak třeba česko anglicky :-D
jo .. gratulujem ktitulu :-)
těším se na vše co máš v plánu, držim pěsti at ti to vyjde jak chceš... :-)

ja budu stalkerovat z dálky O:)

10 Kvicka Kvicka | E-mail | Web | 27. června 2013 v 22:52 | Reagovat

[9]: děkuji ^.^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama