Hledáme spolubydlící do bytu v Praze VELMI AKUTNĚ

5. září 2012 v 10:03 | Kvicka |  >> Other
NABÍDKA JIŽ NENÍ AKTUÁLNÍ. (Je možné, že budeme na příští rok od srpna 2013 někoho shánět...tak se můžete zkusit ozvat)

Slečna, která se měla nastěhovat, nám to včera odřekla x_X.

Takže... VELMI AKUTNĚ hledáme do bytu 3+kk na adrese Růžinovská 1228 Praha 4 (asi tři minuty autobusem od metra C - Kačerov) alespoň jednu spolubydlící (+plus ideálně ještě jednoho na dobu zhruba jednoho semestru). Byt se nacházá v paneláku (v poměrné klidné lokaci).

Momentálně jsme tři přátelské a nekonfliktní slečny (za půl roku se vrátí jedna spolubydlící z Korei, takže budeme čtyři) a potřebovali bychom, teda minimálně jednu/jednoho spolubydlící, která by se nastěhovala už během ZÁŘÍ!.
JE MOŽNO SE NASTĚHOVAT OKAMŽITĚ!

Měsíční nájem záleží na tom kolik nás nakonec na bytě bude.
3625 Kč pokud nás bude na bytě 4.
2900 Kč pokud nás bude na bytě 5. (v lednu/únoru) se vrací zpět spolubydlící z Korei, takže nás v tu dobu na bytě 5 s Vámi určitě bude. Na zbylé měsíce se samozřejmě budeme snažit ještě někoho najít, abychom dosáhli idálního stavu a co nejmenšího nájmu.

Byt je, jak už jsem uvedla, 3+kk. Společný obývák + dva pokojíky, kde jsou postele. Nájemník hledáme do pokojíku, který má palandu a jedno jednolůžko.

Byt má také poměrně prostorný balkán. V koupelně je pračka a velkou výhodou (obzvláště pro slečny), je velké množstvý šatních skříní na prostorné chodbě. V kuchyni je prakticky vše potřebné (nová lednička a mrazách, plynový sporák s horkovzdušnou troubou, mikrovlnka, varná konvice, toustovač, mixér) a prakticky veškeré nádobí a spotřebiče sdílíme, takže není nějaká potřeba nosit si vlastní ;) V bytě je wifi.

poznámka: bydlí s námi kočička ᵔᴥᵔ a dvě panenky BJD ;)
Byt si můžete po domluvě přijít kdykoliv okouknout. Nebo mohu zaslat fotografie.

Prosím ozvěte se na mail a.kvicka@gmail.com, na můj facebooku, nebo do komentářů tohoto článku (nezapomeňte, ale udat na sebe nějaký kontakt).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama