14. day - 30 day BJD challenge

20. září 2012 v 17:50 | Kvicka |  30 day BJD challenge
14) Měl jsi někdy floating head? A co tělo bez hlavy? (Co si myslíš, že bys dělal, kdybys měl?)

Zatím jsem nikdy neměla ani jedno...a ani jsem nechtěla...můžu ale říci, že poslední dobou to vypadá, že možná s jednou floating head brzo skončím..xD
A co bych dělala, kdybych měla floating head nebo tělo bez hlavy? No nejspíš bych hlavu zavřela do krabičky a musela by si počkat na zbytek..xD tělo by zbylo hold v krabici...asi..xD ale těžko říct..možná by mě přepadla potřeba s tím dělat blbosti..xD a fotit praštěné fotky..xD nebo si s tou hlavou povídat..xD jeden nikdy neví...


Aktualizace: 13.9.2014
Teď už můžu říct, že ano. Měla jsem asi měsíc Itsuovu hlavu bez těla.....a upřímně..XD ...chudák. Jeho floating head si dokonce zaplava na pirátské lodi. A většinu času na ni zlostě zíral Meimei.
Teď mám už pár měsíců Keiovu hlavu. Ta na lodi zatím neplula, ale zato už byla na dvou srazech. XD A co se týče plánů, ještě než dostane tělo. První ze všeho - udělat face-up...teda pokusit se. 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eďa Eďa | Web | 21. září 2012 v 14:45 | Reagovat

No já už taky v zoufalství nad jednou uvažovala:-D Však se o tom rozepíšu, až přijde správný den, asi zítra nebo jak to vychází, ale nakonec jsem si to rozmyslela.
Pobavilo mně, co jsi psala, že by jsi s ní dělala - fotit praštěné fotky... Meimei by se vyřádil.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama