Hledáme spolubydlící do bytu v Praze - NUTNÉ

27. července 2012 v 12:14 | Kvicka |  >> Other
NUTNĚ hledáme do bytu 3+kk na adrese Růžinovská 1228 Praha 4 (asi tři minuty autobusem od metra C - Kačerov) minimálně dva spolubydlící (+plus ideálně ještě jednoho na dobu zhruba jednoho semestru). Byt se nacházá v paneláku (v poměrné klidné lokaci).

Momentálně jsme dvě přátelské slečny (za půl roku už tři) a potřebovali bychom, aby minimálně dvě/dvě spolubydlící se nastěhovali pokud možno už v srpnu.

Měsíční nájem záleží na tom kolik nás nakonec na bytě bude.
3625 Kč pokud nás bude na bytě 4.
2900 Kč pokud nás bude na bytě 5. (Za - nejspíš tři měsíce) se vrací zpět jedna spolubydlící z Korei, takže nás v tu dobu na bytě 5 určitě bude. Na zbylé měsíce se samozřejmě budeme snažit ještě někoho najít, abychom dosáhli idálního stavu a co nejmenšího nájmu.

Byt je, jak už jsem uvedla, 3+kk. My dvě momentálně využíváme přes den prakticky jen obývák, takže dva pokojíky, ve kterých jsou postele, jsou přes den prakticky volné. Jeden pokojík má dvojlůžkovou postel a druhý palandu + jednolůžko.

Byt má také poměrně prostorný balkán. V koupelně je pračka a velkou výhodou (obzvláště pro slečny), je velké množstvý šatních skříní na prostorné chodbě. V kuchyni je prakticky vše potřebné (nová lednička a mrazách, plynový sporák s horkovzdušnou troubou, mikrovlnka, varná konvice, toustovač) a prakticky veškeré nádobý a spotřebyče sdílíme, takže není nějaká potřeba nosit si vlastní. V bytě je wifi.

poznámka: bydlí s námi kočička ᵔᴥᵔ a dvě panenky BJD ;)
Byt si můžete případně po domluvě přijít okouknout.

Prosím ozvěte se na mail a.kvicka@gmail.com, na můj facebooku, nebo do komentářů tohoto článku (nezapomeňte, ale udat na sebe nějaký kontakt).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama