close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Morbnídní pohádka č. 1 - TATÍNEK A SLEPICE xD

19. ledna 2009 v 20:41 | Kvicka |  >> Morbidní pohádky
Takže založila jsem si na tohle speciální rubriku s názvem MORBIDNÍ POHÁDKY..xDD protože jinak to ani popsat nejde...xD
Většina...teda respektivě naše dvě..xD morbidní pohádky, jsou výsledkem extra nudné hodiny angličtiny někdy v prvním ročníku..nebo možná ve druhé..xD no to už si nevzpomínám..xD každopádně to přes rok zpátky bude...

A teď vám představím první z nich..xDD Byla napsána tak, že jsme se s Franky J po kousíčcích střídali a každá něco napsala..xDD dopadlo to katastrofálně..xD takže sem ještě hodím všeobecné upozornění..xD
!!ČTĚTE (READ ME)!!
! POZOR. CHYSTÁTE SE ČÍST NAPROSTO ÚCHYLNOU, UJETOU, PRAŠTĚNOU (A PODOBNĚ) PARODII NA COSI. TÍMTO PŘEBÍRÁTE VEŠKEROU ZODPOVĚDNOST NAD SVOU PSYCHCKOU ÚJMOU A NEMÁTE TEDA PRÁVO AUTORY (to jest já a hanča) ŽALOVAT XD

© Kvicka and Franky J
_________________________________________________________________________
Stránku ihned vypněte při vyskytnutí zdravotních či jiných problémů (v průběhu návštěvy) xDD

Takže můžete si to přečíst..xDDDDVál silný vítr, všude byla tma a všichni seděli dom a dívali se na telku. Na Ordinaci v Zarostlé zahradě po 40 letech. Uhodil silný hrom do vedení el. proudu a vypadl proud. Všichni se zděsili. Nešel proud, a tak najednou neviděli jestli žena v seriálu porodí štěně nebo UFO. "Áááááá! Vypli nám proud. Do…(píp)! Teď nebudeme vědět, jak to dopadne :'-(," zděsila se maminka a vysipala popcorn na zem. Tatínek se začal dusit na kousku párku, který jedl. "Tatínku co ti je?" zeptá se blbě maminka. "Eh, bleh, krch, krch, pšk, krrrr," chclá dusící se tatínke. "Já ti nerozumím! Co říkáš?"

Tatínek se stále dusil, maminka ječela a pak zapli proud. Maminka se přestala zajímat o tatínka a začala sledovat TV, jelikož chtěla vědět, jak to dopadne. Tatínek, už ani nechrchlal. Spíš sebou celý modrý škubal na pohovce a snažil se upoutat pozornost.

Do pokoje přišel syn Pepíček a zeptal se: "Mami, neměli bychom zavolat záchranku?" Pepíčku, teď neruš, dívám se," odvětila maminka. "No, já počkám. Ale táta už asi dlouho nevydrží," podíval se Pepíček na tatínka, který už se ani neškubal. "Tak zavolej 155, Pepíčku," řekla v klidu a pohodě maminka, a tak Pepíček zavolal. "Dobrý den. S mím tatínkem asi není něco v pořádku. Sedí celý modrý nehybně na pohovce. Můžete přijet?" "A není tvůj tatínek delfín?" "Ne. Ale maminka někdy říká, že je to pěknej vůl." "Tak volej veterinu…" "Ale mě maminka řekla, že mám volat 155." "A proč nezavolala maminka?" "Ona se dívá na televizi."


"Tatínek zemřel," konstatovala suše maminka a pak se znovu zadívala na televizní obrazovku. "Tak nashledanou… Mami, mám teď volat pohřebáky?" "Nevolej, uvaříme ho a dáme psům… všechno se musí zužitkovat." "Tak dobře…"

Když skončila Ordinace v ZZ po 40 l. tak maminka připravila velkej hrnec a velkej nůž, protože by se tam tatínek v celku nevešel. Nacpala ho tam, zalila koprovou omáčkou a dala vařit nad oheň v krbu. Když tatínek změknul, nechala ho vychladnout a dala ho sníst psům.

Psi to bohužel nežrali, tak ho dala slepicím. Pak zjistila, že psi ho nežrali, jelikož psi nemá a slepice se zbláznili. Od té doby žije maminka sama s Pepíčkem a šílenýma slepicema.
KONEC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama