close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Senzační zakončení měsíce ;)

1. června 2008 v 21:53 | Kvicka |  >> Diary
No takže u nás ....ano U NÁS (v tomhle zapadákově) byla včera,
(tuhle sobotu) opravdu dobrá akce. Byla tu poprvé a podle
návštěvnosti nejspíš taky naposled.
Koncert skupiny Guano Apes revival. Ano koncert a u nás....
Já teda od Guano Apes zám jednu písničku "open your eyes" a
pak jsem slyšla ještě dvě 20 sekundový ukázky, ale to mi nějak
nebránilo, abych byla rozhodnutá, že tam jdu.
Tady jsou nějaký fotky http://kvicka.rajce.idnes.cz/Guano_Apes_revival/
A tady je shrnutí (když klikneš celý článek xD)

Už ze začátku mi bylo líto, že nemůže přijet Setja, aby jsme tam šli spolu. Ale prakticky všichni z mýho okolí mi naslibovali, jak tam se mnou půjdou, takže senza. Až na to, že to v sobotu odpoledno prakticky všichni odřekli. Ve výsledku jsem sebou musela vzít bráchu, abych nešla sama. Pak se to sice zlepšilo, jelikož dorazil alespoň můj mladší bratranec a moje mamka, řekla že si tam půjde alespoň sednout.
Psanej začátek byl sice na devátou, ale mi tam šli až v deset (někdo má hold lepší informace - např. že to ve skutečnosti začne až v půl jedenáctý xD). Když jsme vlezli (do sálu místní hospody), trošku (víc) mě zaskočilo, že tam prakticky nikdo neni. Vážně víc než 14 lidí tam nebylo.
Skupina začala hrát. Bylo vidět, že většinu z těch 14 lidí to vůbec nezajímalo. Zhruba čtyři si stoupli se sklenicí piva do zadu sálu a nezávisle pozorovali. Já sem donutila alespoň kluky, aby si tam šli se mnou taky stoupnout. Bylo vidět, že to všechny strašně bere, jelikož stáli jak solný sloupy. Já, když sem se tak houpala do rytmu, jsem si připadala jako exot. Můj inteligentní bratr, po tom, co si přestal zacpávat uši, si založil ruce a ani se nehnul. A pohyby mýho bratrance se omezovali na kejvání hlavou.
Nebudu tvrdit, že mi nevadilo, že jsem vlastně jediná, kdo se hejbe, a že na mě pravděpodobně všichni civí. Tím u mě začel boj o "přestat vnímat okolí". Ke konci první čtvrtiny (po čtyřech písničkách) jsme tam stáli už jen mi tři. Přišla asi deseti minutová pauza, kdy jsem si spekulovala o tom, že pokud ta zpěvačka nemá hoooodně silný nervy, tak to zabalí a odjedou (já to na jejím místě udělám).
Naštěstí nazabalila. A pustila se do další várky. Ta začala úplně stejně, s tim rozdílem, že tam kromě nás tentokrát stáli jen dva lidé. Já se střídavě: prala sama se sebou, abych přestala myslet na lidi o kolo, a užívala si to, a pokoušela přesvědčit bráchu a bratrance ať se taky hejbou. U druhý písničky se to, ale konečně zlomilo. Když už trošku nervozní zpěvačka, větou, kterou už si nepomatuju, publikum (těch pět lídi) vyzvala, ať jdeme blíž. Na nic sem nečekala, čapla kulky a táhla je do blížší poloviny sálu. Potěšilo mě, že alespoň ti dva lidé se přesunuli za námi. Po dalších 20 sekundách jsem vyhrála nad sebou 2:1 pro mě a už mi bylo všechno jedno. Po této písničce bylo na zpěvačce (no ono na celej skupině, ale na zpěvačce nejvíc) vidět, jakou má radost. Pak už šlo všechno k lepšímu. Bratranec i brácha už se pohybovali a pomalinku tam přibejvali lidičky a mi se posouvali blíž. Ještě v druhej třetině (která měla pět písniček), si tam na poslední dvě přišla "zatrsat" i moje mamka. Což jsem vážně zírala.
No na konci (už tý třetí třetiny, která měla písniček šest) bylo v sále kolem třiceti lidí (říkala mamka). No minimálně před tim podiem (teď už opravdu až před) těch 20 lidí "poskakovalo" - a hostinská se plazila po hostinským na stole (ve stoje), bokový kalhoty měla buhví kde pod kyčlema...že to vypadalo, že dělá stryptýz (ku*a jedna) xD ...(ehm...pardon za tuto scénickou poznámku, to jsem si prostě nemohla odpustit.) Při předpředposlední písničky se po 10 sekundách objevil technický problém, kdy vypadli světla, a na celým podium spadl proud. Závada naštěstí netrvala ani dvě minuty a mohlo se skákat dál. U předposlední "open your eyes", to byla stejně snad jediná, kterou tam většina znala, "publikum" dokonce zpívalo refrém. Při poslední představila skupinu a Ende.No mi jsme si ale zakřičeli o "ještě jednu". Po konstatováni "to se vám ten řev tak líbí" :D ještě jednu zahráli.
A pak už vážně konec.

Říct si o setlist mě napadlo až doma :D...smůla no ...


Zpěvačka byla nadšená, že alespoň někdo tam potom "tancoval" a několikrát nám děkovala. Rozloučili se a oznámili, že jako teď tu rockoteka (jo rockoteka, kdyby tak... ale ono to zase bude ubohá diskoška, na kterou už tam stejně nikdo nebude) a že můžeme tancovat dál. Já jen tak polohlasně (skoro až moc na hlas :D) pronesla "my ale chceme vás" a pak jsem šla pátrat po mutti (no pátrat by se tomu dalo říct, kdybych jí musela hledet, ale já jí teda rozhodně hledat nemusela :D) No byla jsem spocená, jak kdybych se sprchovala a největší radost jsem měla z toho, že ta zpěvačka měla radost (mě byla vyloženě sympatická a typovala bych jí tak na 22-27, ale já fakt věk typovat neumím). Pak jsme ji ještě dodělali tim, že jsme si k ní s bratrancem došli pro podpis. Chudák vůbec nevěděla, co má dělat, a pak z ní jen vypadlo jestli teda máme tužku. :D Doběhla jsem jednu půjčit k baru. Když jsem jí ji dala i se vstupenkou, na kterou jsem chtěla, aby se podepsala, držela to několik vtěřin v ruce (asi přemejšlela, jak se jí povede na tej ruce podepsat...no minimálně sem o tom přemejšlela já xD ) a pak si sedla na schod, položila papír na zem, aby se teda podepsala, za pernamentního konstatování "to se mi ještě nestalo". :D
No všechno je jednou poprvé xD
Podpis :P xD
Pak jsme se zbalili, mamka zaplatila účet, co tam měla a šli jsme dom. Já úplně spocená, ale těch 100 metrů jsem naštěstí přežila :DD no nic.
Jen mi je úplně jasný, že už takováhle akce tu už nikdy, nebude. Musele to bejt totiž vyloženě prodělečnej podnik.
Taky mi je jasný, že od včerejška tuhle skupinu poslouchám :P
A taky jsem si řekla, že to Setje vynahradím a půjdeme na ně 1.8. v budějcích do Velbouda :P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nertha Nertha | E-mail | Web | 2. června 2008 v 16:04 | Reagovat

No to bych ti radila mi to vynahradit! -.-

A jen doufám,že to toho 1. neodsabotuje deine mutti ;)

2 Tina Tina | Web | 2. června 2008 v 16:38 | Reagovat

No kdyby vám to příliš nevadilo,asi bych se k vám "přifařila".Konec konců můžete dělat že mě neznáte ;) xD

3 kvicka kvicka | E-mail | Web | 2. června 2008 v 20:06 | Reagovat

Nertha: moje mutti...ta už mi to dokonce dovolila...ale pozor snaží se mi nacpat bráchu

Tina: no já myslím že by nám to nevadilo

4 Nertha Nertha | E-mail | Web | 3. června 2008 v 15:15 | Reagovat

ježiš to ne,bráchu ne,to už i radši tinu než jeho... ;D ^^

5 Tina Tina | Web | 3. června 2008 v 20:17 | Reagovat

To ti teda dík.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama